Arama sonuçları: *

1. M

RTX2060 ısınma sorunu

Oda sıcaklığı ne durumda malum yaz aylarındayız, ben fazla yadırgadımıyorum yaz vaktinde bu sıcaklıkları normal yani. Yaşadığım şehir yazları sıcaklık ortalaması 36 37 derece bandında. Chrome'da gezerken bile 70 dereceleri görüyorum :D
  2. M

Ucuza Windows Satın almak

Eyvallah kardeşim geri dönüşün için değerlendireceğim..
  3. M

Ucuza Windows Satın almak

Herkese Selamün Aleyküm arkadaşlar, 2 gün önce Monster'dan FreeDOS işletim sistemli bir cihaz aldım. Windows fiyatlarına hiç bakmamıştım yıllardır. Çocukken mahalle abimize gider sahte crackle falan bir şekilde hallederdik. Fakat artık dedim orjinal kullanayım dedim, Microsoft store üzerinde...
  4. M

Çok acil yardım fps drop yiyorum !

Eğer bilgisayar uzun süredir açıksa işlemci ısınmış olabilir, CSGO diğer oyunlara farkla işlemciyi daha çok kullanır. Bilgisayarını biraz dinlendirmeni tavsiye edebilirim.
  5. M

Windows Ses Sorun

Arkadaşlar öncellikle sıkıntı şu kulaklık taktiktan sonra sesi fullemeye çalıştım ve bu "yüksek sesle dinlerseniz kulaklar zarar görebilir uyarısını gördüm ve yine de arttırmak ister misiniz" sorusunu kabul ediyorum yaptım fakat ses arttırmaya çalıştığımda ses 35i geçmiyor kulaklık çıkarıp sesi...
  6. M

Laptop Şarj ışığı

Arkadaşlar cihazımı şarja takıyorum fakat şarj olduğunu gösteren bilgisayar üzerindeki şarj ışığı turuncu şekilde yanıp sönüyor. Şarjdan çıkarıp bir kaç kez tekrar denememde düzeliyor. (Laptop bataryası ve şarj aleti değişti ikiside orjinal değil). Acaba şarj aletinin voltajının yetmemesi gibi...
Top Bottom