Neler Yeni

Ucuza Windows Satın almak

MrCoskun

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
İsmail Ünal Coşkun
Herkese Selamün Aleyküm arkadaşlar, 2 gün önce Monster'dan FreeDOS işletim sistemli bir cihaz aldım. Windows fiyatlarına hiç bakmamıştım yıllardır. Çocukken mahalle abimize gider sahte crackle falan bir şekilde hallederdik. Fakat artık dedim orjinal kullanayım dedim, Microsoft store üzerinde 1700-1800 lira. Biraz araştırdıktan sonra OEM key satıldığını öğrendim, daha ucuz, vergisiz, gümrük vergisiz haliyle mail'e key geliyormuş o kadar. Aranızda OEM key alıp uzun süreli kullanımda herhangi bir sıkıntı çıkıyor mu cevaplarsanız sevinirim. Ve Normal Windows ile OEM arasında farklar var mı? Şimdiden teşekkürler...

Fiery

80+ Titanium
En İyi Cevap
29
Dahası  
Reaksiyon skoru
21,045
İsim
Ömer
Steam
fieryz
OEM ile 1800 TL'ye key almak arasında fark yok. OEM uzun süre boyunca kullanılıyor, hiç bir sıkıntıyla karşılaşmazsın.

Ordulu

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
456
İsim
Mustafa Elbaşı

Ertug Karakas

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
474
İsim
Ertuğ Karakaş
OEM Key kullanıyorum bir sorun görmedim

MrCoskun

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
İsmail Ünal Coşkun
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
OEM ile 1800 TL'ye key almak arasında fark yok. OEM uzun süre boyunca kullanılıyor, hiç bir sıkıntıyla karşılaşmazsın.
Eyvallah kardeşim geri dönüşün için değerlendireceğim..

Ordulu

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
456
İsim
Mustafa Elbaşı

𝐊𝐞𝐫𝐞𝐦

bilemiyorum altan
Moderatör
En İyi Cevap
26
Herkese Selamün Aleyküm arkadaşlar, 2 gün önce Monster'dan FreeDOS işletim sistemli bir cihaz aldım. Windows fiyatlarına hiç bakmamıştım yıllardır. Çocukken mahalle abimize gider sahte crackle falan bir şekilde hallederdik. Fakat artık dedim orjinal kullanayım dedim, Microsoft store üzerinde 1700-1800 lira. Biraz araştırdıktan sonra OEM key satıldığını öğrendim, daha ucuz, vergisiz, gümrük vergisiz haliyle mail'e key geliyormuş o kadar. Aranızda OEM key alıp uzun süreli kullanımda herhangi bir sıkıntı çıkıyor mu cevaplarsanız sevinirim. Ve Normal Windows ile OEM arasında farklar var mı? Şimdiden teşekkürler...
Fark yok, OEM keyler genelde çalıntı ya da klonlama kodlar.
O yüzden ucuzlar, kullanmada sıkıntı yok.
Aynı Windows diyebiliriz, sadece bir bilgisayarda kullanabiliryoruz.
Bedava da etkinleştirebilirsin, rehberimi atayım.

Top Bottom