Arama sonuçları: *

1. O

Kasa Çalışıyor Görüntü Gelmiyor

Şimdi bir bilgisayarcıya verdim yarın haber edecek bakalım. 1624295776 Sizinki düzelmişmiydi
  2. O

Ama o ram takılı şekilde uzun süre kullandık açtık kapattık 2-3 saat sonra oldu bu 1624295617 tabii ki gücü keserek yapıyorum işlemleri. Birde neden geçmiş olsun dediniz ☹️
  3. O

Başka monitördede denedim yine olmadı monitör imkansız yani 1624294934 Hiç görüntü yok
  4. O

Bilgisayara Yeni SSD ve ram aldım. Takılı olan Ramin markası Samsung, taktığım ise Kingston. Ssdye güzelce windowsu kurdum. Driverlari yükledim. Rami kontrol ettim ve tanımlamıştı. Bilgisayar gayet iyi kullanılıyordu. Bilgisayarı 3 kere açtık kapattık birde bundan önce. Sonra kapattıktan sonra...
  5. O

Çok yüksek sıcaklık için ne yapmalıyım

80derece laptop için çok yüksek değil oynabilirsin normal değerler bir şey olmaz
  6. O

Yerel Disk C'nin olduğundan fazla gözükmesi

bulamadım dosyaları x86ya kuruyordum ama öyle bir dosyada yok şuanda
  7. O

Yerel Disk C'nin olduğundan fazla gözükmesi

240 gb ssdm var ve windows ve birde crew 2 yüklü ama kullanılan alan 103gb olarak gözüküyor diskin içine girip özellikler yaptığımda ise 84gb olarak gözüküyor yani fazladan olan bu 20gb nerden kaynaklı pc de başka bir şey de yüklü değil. Birde korsan olarak far cry 5 yuklerken yarısında iptal...
  8. O

RX 570 ÇOK FAZLA DROP OLUYOR

Hangi ayarlarda nasıl yapmalıyım monitorum 900p
  9. O

Önceden kullanmadım yeni topladım ekran kartını 2.el aldimy sadce diğer parçalar sıfır ekran kartı uğraştırdı baya.
  10. O

Başka oyunda denemedim 1609454919 Peki bu sıkıntı furmarkta anlaşılmazmi birde kartı 768pde teste sokunca core MHz değeri 790-800 arası 1080pde teste sokunca 1250lerde
  11. O

Ekran kartımi 2.el almıştım kod 43 hatası veriyordu ve furmark testi fln açılmıyordu adama geri götürdüm biseyler kurdu düzeldi furmark sonuçlarına göre de aldım bende kartı tekrar. 1609454809 Test sonuçları normal mi peki çünkü oyunda yüksek ayarlarda çok fazla drop alıyorum
  12. O

Evet güncel amd redeon software uygulamasında son sürüm yazıyor güncelleme çıkmıyor.
  13. O

Sistemim i3 10100f , 8gb 3000mhz xpg ram, 240gb SSD, rx570 de GTA 5 de çok fazla fazla drop yiyorum sağa sola döndürdügumde fps 140lardan 20-30a düşüyor ve donuyor sürekli. Monitorum 900p ve 60hz olduğu için oyunuda 900p de vsync açık oynuyorum vsync açık kapalı farketmeksizin sürekli donmalar...
  14. O

RX 570 kod 43 hatası ve sarı ünlem hatası

ben test etmedim bana test videolarını yolladı. yarın aldıgım adamla buluşacagım kendısı duzeltmeye çalışacak bakcak gercektende bır sıkıntı varsa geri alacak ekran kartını. ben almaya gittimdede sarı unlem vardı bana drıverlerını yuklemedım ondan dedı sen gor dıye dırek takıverdım ekran kartını...
  15. O

RX 570 kod 43 hatası ve sarı ünlem hatası

Lütfen yardım edin. Sistemi yeni kendim montajladım. Ekran kartını 2.el MSI armor RX570 4 GB aldım. Sonra AMD'nin sitesinden RX570 driverleri o en son sürümü kendim yükledim. Dxdiag yazıp ekran sekmesine girdiğim zaman ekran kartı ismi çıkmıyor ve altta kod 43 hatası yazıyor. Bilgisayardan...
  16. O

ESKİ PCYE RAM TAKVİYESİMİ SSD Mİ ?

Arkadaşlar eski bir bilgisayarım var 2 gb ram ve pentinium işlemci var. Bilgisayar baya yavaşlamaya başladı seriliğini kaybetti biraz hızlandırmak için ssdmi alayım yoksa ram mi ?
  17. O

Yeni ekran kartı aldım eskisinin driverleri hala duruyor ?

Peki silmeliyim yoksa durursada olurmu
  18. O

İ5 2400 1591877239 Tüm oyunları oynayabiliyorum maşallah iyi bir Kart
  19. O

eski kartım 9800 gt ekran kartıydı .R7 265 ekran kartı aldım bilgisayarcı ben hallederim dedi taktı yenisini direk üstüne yeni amdnın driverlerini kurmuş. Nvdianınkıler hala arka planda çalışmaya devam ediyor. Oyunlarda bi sıkıntısı olmadı gayet güzel oynatıyor. Nvdia ile ilgili herseyi silersem...
Top Bottom