Arama sonuçları: *

1. R

GT 730 + AMD FX 8120 oyunlarda fps drop oluyor.

Satacağım için açtım konu zaten'de böyle droplu olursa satmam.
  2. R

GT 730 + AMD FX 8120 oyunlarda fps drop oluyor.

Dediğim gibi arkadaşlar bütün oyunlarda oluyor mesela valorant'ıı 150 120 fps arası oynuyorum bi anda 50 veya 30 lara düşüyor sonra tekrar yükseliyor anlamadım ısı değerleri vb her şey ss'lerde mevcut biri SSD al falan demişti bugün sipariş verdim SSD ama neyden kaynaklandığını bilmiyorum sizce...
  3. R

Kişisel bilgisayarınız bir sorunla karşılaştı ve yeniden başlatılması gerekiyor

Hocam format atmama rağmen yine olmadı. 1705926107 Buyur hocam
  4. R

Hocam bi format attım bakayım tekrar olucakmı.
  5. R

Evet hocam valorantta denedim ondada gta 5 gibi oluyor bi süre poligonda oynadımn spike çözme falan bi süre sonra biryeri yükleyemedi oyun dondu kaldı takıldı memtest yapmak için usb exe yi çalıştırdım fakat seçebileceğim hiç bir usb gözükmüyor 1705765156 Şöyle hocam refresh'e tıkladım yine...
  6. R

Acaba bi format mı atsam diye düşünmüyor değilim. 1705762288 Yok hocam hayır gta 5 dosyaları iç bir şekilde ellemedim ama daha önce böyle bi sorun yoktu ondan söyledim. 1705762429 Format atmalıyım sizce
  7. R

Hocam gta 5 te falan denedim bir sorun yok ama ancak harita çok geç yükleniyor böyle bi ekran donuyor 4 5 dakika sonra oynayabiliyorsun yani bi video'da görmüştüm bios ayarlarını sıfırladım ve yanlışlıkla bi dosya sildim ondan sonra sizin dediğinizi yaptım olduda bu seferde oyunda geç algılıyor...
  8. R

Ediyim hocam'da bitane daha minidump dosyası gelmişti ben bu konuya cevap yazarken yanlışlıkla sildim sorun olurmu.
  9. R

hocam yapamadım da dosya tc den indirebilirsiniz. https://s6.dosya.tc/server18/v0ya82/DMP.rar.html 1705757655 hocam bi tekrar deneyin yaptım sanırım https://drive.google.com/file/d/14hI8t7leKg6bL_U5Nj5hcZG_7ZxKCV7m/view?usp=drive_link
  10. R

hocam şimdide denedimde sadece valorant'ta olmuyor
  11. R

Arkadaşlar, bu sorun normalde Windows'u kullanırken olmuyor. Daha önce Valorant'ta da olmuyordu. Valorant'ı bir kaldırıp yükledim ve böyle olmaya başladı. Ana menüde hiçbir şey yok, Valorant'ta ama oyuna girerkenki yükleme kısmında böyle oluyor. Gerçekten çok sıkıntı bir durum. Sistem 8 GB RAM...
  12. R

GT 730+AMD FX-8120 Oyunlarda kaç FPS Verir?

Arkadaşlar lütfen bütçeni söyle ona göre sistem yapalım veya bir üst ekran kartını değiştir işlemciyi değiştir gibi şeyler yazmassanız sevinirim ben sadece oyunlarda kaç fps verir merak ediyorum? valorant gibi oyunlarda. 1688583962 Eee yazmayı unutmuşum Ekran kartı 2 GB bu arada.
Top Bottom