Neler Yeni

Kişisel bilgisayarınız bir sorunla karşılaştı ve yeniden başlatılması gerekiyor

RAZI

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
Ulukan-Hügül
Bir Valorantta da dene bakalım. Onda da böyle problem olursa Memtest86 adlı programla RAM'leri teste sokar mısın?

Bir Valorantta da dene bakalım. Onda da böyle problem olursa Memtest86 adlı programla RAM'leri teste sokar mısın?
Evet hocam valorantta denedim ondada gta 5 gibi oluyor bi süre poligonda oynadımn spike çözme falan bi süre sonra biryeri yükleyemedi oyun dondu kaldı takıldı memtest yapmak için usb exe yi çalıştırdım fakat seçebileceğim hiç bir usb gözükmüyor
Mesaj otomatik birleştirildi:

Evet hocam valorantta denedim ondada gta 5 gibi oluyor bi süre poligonda oynadımn spike çözme falan bi süre sonra biryeri yükleyemedi oyun dondu kaldı takıldı memtest yapmak için usb exe yi çalıştırdım fakat seçebileceğim hiç bir usb gözükmüyor
Şöyle hocam refresh'e tıkladım yine bir şey olmadı

Ekler

• Ekran Alıntısı.PNG
    Ekran Alıntısı.PNG
    34 KB · Hit: 17

Emre Zengin

Moderatör
En İyi Cevap
18
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,561
İsim
Emre Zengin

Şöyle hocam refresh'e tıkladım yine bir şey olmadı
Uygulamadan çıkıp tekrardan gir bakalım hocam. Halen görünmezse Görev çubuğundaki Windows logosuna sağ tıklayıp Disk Yönetimine girip fotoğraf at bakalım hocam.

RAZI

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
Ulukan-Hügül
Uygulamadan çıkıp tekrardan gir bakalım hocam. Halen görünmezse Görev çubuğundaki Windows logosuna sağ tıklayıp Disk Yönetimine girip fotoğraf at bakalım hocam.
Hocam bi format attım bakayım tekrar olucakmı.

RAZI

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
Ulukan-Hügül
Hocam format atmama rağmen yine olmadı.

Buyur hocam

Ekler

• Ekran Alıntısı.PNG
    Ekran Alıntısı.PNG
    25.6 KB · Hit: 18
Dahası  
Reaksiyon skoru
34
İsim
Emirhan
Steam
0xraptoRwave
Twitter
emrhna7ess
Discord
emrhna7ess
RAM kaynaklı bir sorun gibi geliyor. Windows Bellek Tanılama ve MemTest86 araçlarını kullanmayı dener misiniz?

Emre Zengin

Moderatör
En İyi Cevap
18
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,561
İsim
Emre Zengin
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri