Arama sonuçları: *

1. Useless

BIOS 2014 yazıyor önemli mi?

baya zormuş bios güncellemek flash bellek falan gerekiyormuş önemli ayarları falan varmış sanırım
  2. Useless

ahahaha sağ ol kral ben de 2014den kalma sürüm sandım meğer adı öyleymiş sağ olasın 2022'yse sorun yok o zaman bi kaç yıl sonra güncellerim teşekkür ederim:)
  3. Useless

bende sürüm numarası yazmıyor sadece 2014 yazıyor 1721987512 hocam dediğiniz uygulamayı indirdim ama anakart veya bios için herhangi bi güncelleme bulamadım
  4. Useless

teşekkür ediyorum
  5. Useless

gerekli şeyler nedir hocam anakartla ilgili bilgim yok neleri indirmem gerekiyor biosu falan mı güncellemem gerekiyor
  6. Useless

ASUS prime b660m-k d4
  7. Useless

bios 2014 olarak gözüküyor açıkçası bios'un tam olarak ne olduğunu ve ne işe yaradığını bilmiyorum sistemime bakarken bunu fark ettim 10 yıl geride gözüküyor bu önemli mi ve güncelleniyor mu sorun yaşatır mı?
  8. Useless

Çözüldü✓ Bu sorun neyden kaynaklanıyor ve çözümü nedir?

arkadaşlar medieval dynasty indirdim oyuna girdiğimde aşırı derecede drop vardı fps ve kasma değil bakın drop diyorum böyle ileri gidiyor takılıyor oyun sonra düzelip tekrar takılıyor sonra da böyle bir sorun geldi oyun kapandı sıkıntı nedir?
Top Bottom