Arama sonuçları: *

1. B

B450 ms2h uefi nasıl açılır

Bu sefer de başka bi hata verdi
  2. B

Bu sefer mbr bölümünü seçtim inşallah olur
  3. B

Uefi hatası veriyor uefi desteklemiyor diyo
  4. B

Evet yanşış yazmışım
  5. B

Arkadaşlar gigabyte b40 ms 2h v2 anakartım var uefi win 10 flashda var ama uefi desteklemiyor diyor uefi nasıl açılır
  6. B

Kasadan uğutlu sesi geliyor

Benim ki baya eskiydi attım zaten. Tozlanma fanların dönen kısmına sıkışıp onlara zarar veriyor. Bence de tozdandır. Ama yine de iyice emin ol
  7. B

Kasadan uğutlu sesi geliyor

Bende de olmuştu psu fanından geliyordu gün geçtikçe arttı ses, tozlanmıştı da zaten sonra da patladı 😣
  8. B

windows 7 format atma

Yanlışını mı indirdin acaba. İstersen bilgisayarıma sağ tık yap ordan yönet deyip kuracağın driverin ismini aratarak dosyayı indirmeyi dene
  9. B

windows 7 format atma

Ya c diskini seç sadece onu biçimlendir (en güvenilir yol) ya da d diskini boyutunu biliyorsan ona elleme ama diğer diskleri biçimlendir 1609410436 Emin olmal için sadece c yi seç diğerlerinde driverlar olabilir
  10. B

windows 7 format atma

Windows kurulum DVD'sinden önyükleme yaptığınızda iki seçenek elde edersiniz: Yükseltme ve Özel (gelişmiş). Yükselt'i seçerseniz, Windows programlarınızı, klasörlerinizi ve verilerinizi olduğu gibi koruyarak mevcut kurulumunuzu yükseltir. Vista çalıştırıyorsanız, Windows 7'ye yükseltilecektir...
  11. B

windows 7 format atma

Bu biçimlendirme işinde zaten en başta soruyor oradan biçimlendiriyorsun istediğin diski en son derken? Anlamadım
  12. B

windows 7 format atma

Format atarken zaten sana biçimlendireceğin diskleri soruyor orda c yi seç sadece d ye elleme sistemi de c den başlatır zaten oraya windowsunu kurarsın
  13. B

windows 7 format atma

Sadece d diskini c ye mi katmak istiyorsun d yi biçimlendirmek mi
  14. B

Ekran Kapanıp açılıyor,oyunlardan atıyor .

Powersupply kablolarını ve tam oturduğunu kontrol et bazen tam güç veremeyip gidebiliyor. Driverler güncel mi kontrol et, çakışan uygulama var mı bak. Ekran kartını kontrol et. Madencilik vs yapılmış mı acaba? Harddisk'te de sıkıntı olabilir.
Top Bottom