Neler Yeni

Kasadan uğutlu sesi geliyor

Zırto

80+ Bronze
Arkadaşlar benim pc kabak gibi ortadaydı bi arada uğultu sesi yoktu fakat pc yi aldım masanın bir yeri var boşluk yeri oraya koyydum uğultu sesi duymaya başladım acaba alan kucuk diye fanlardanmı geliyor bu ses anlamadım bilginiz varsa cevaplarsanız sevinirim.
Mesaj otomatik birleştirildi:

@Abdullah Hacıgül

@Rennes senin bir bilgin varmıdır ?

Son düzenleme:

Rennes

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
12,138
İsim
Umut Dağ
Arkadaşlar benim PC kabak gibi ortadaydı bi arada uğultu sesi yoktu fakat PC yi aldım masanın bir yeri var boşluk yeri oraya koyydum uğultu sesi duymaya başladım acaba alan kucuk diye fanlardanmı geliyor bu ses anlamadım bilginiz varsa cevaplarsanız sevinirim.

@Abdullah Hacıgül

Eski yerine koy bakalım gene ses devam edecek mi?

NakreS14

80+ Platinum
En İyi Cevap
25
Dahası  
Reaksiyon skoru
9,070
İsim
Serkan
Arkadaşlar benim PC kabak gibi ortadaydı bi arada uğultu sesi yoktu fakat PC yi aldım masanın bir yeri var boşluk yeri oraya koyydum uğultu sesi duymaya başladım acaba alan kucuk diye fanlardanmı geliyor bu ses anlamadım bilginiz varsa cevaplarsanız sevinirim.

@Abdullah Hacıgül

Eski yerine koy devam ediyorsa zarar gelmiştir

Zırto

80+ Bronze
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

NakreS14

80+ Platinum
En İyi Cevap
25
Dahası  
Reaksiyon skoru
9,070
İsim
Serkan

bpolatr

80+
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
21
İsim
Bpolatr

@Abdullah Hacıgül

Bende de olmuştu psu fanından geliyordu gün geçtikçe arttı ses, tozlanmıştı da zaten sonra da patladı 😣

Zırto

80+ Bronze
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Bende de olmuştu psu fanından geliyordu gün geçtikçe arttı ses, tozlanmıştı da zaten sonra da patladı 😣
Psu neydi senin dün gece pc yi temizlerken kasanın altındaki toz filtresi çok tozlanmıs psu da orda buyuk ihtimalle psu fanı tozlandı.

bpolatr

80+
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
21
İsim
Bpolatr
Psu neydi senin dün gece pc yi temizlerken kasanın altındaki toz filtresi çok tozlanmıs psu da orda buyuk ihtimalle psu fanı tozlandı.
Benim ki baya eskiydi attım zaten. Tozlanma fanların dönen kısmına sıkışıp onlara zarar veriyor. Bence de tozdandır. Ama yine de iyice emin ol

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
983,578
Üyeler
155,589
Son üye
Saye.yae
Top Bottom