Arama sonuçları: *

1. burak41

Resimdeki sistemi almayı planlıyorum. Önerilere açığım

Bildiğim kadarıyla 3d dahili gpu var. Çok performans farkı var mı 7700x ile ?
  2. burak41

razer mamba tournament edition takılma

Bende de aynı sorun var dostum rastgele bir şekilde kendi kendine donuyor sağa sola kayıyor . Çözümü yok. Bu yüzden Razer markayı önermiyorum 2 ürün aldım ikiside patladı ilk ve son razer kullanışım.
  3. burak41

Ses Kartı İşe Yarar Mı

Anakart modelin ne ?
  4. burak41

Formattan sonra fps düştü

driverları kurdun mu
  5. burak41

Flashı fat32 yapma

sağ klik yap usb ye biçimlendir de orda seçenekler var
  6. burak41

SSD içindeki sildiğim her şey geri geliyor

Bu markayı ilk defa duyuyorum daha bilindik markalar tercih etmekte fayda var
  7. burak41

Bilgisayarım YouTube için yeterli mi

Hangi oyun olduğuna bağlı biraz ama maalesef yetersiz genel olarak
  8. burak41

Internetimde İndirme Yaparken Başka Bir Şey Yapamıyorum

örneğin ben opera gx kullanıyorum burda ayar var hızını belirlemek için senin kullandığın tarayıcıda veya steam vb gibi uygulamalarda böyle özellikler vardır internetten bakarak bulabilirsin
  9. burak41

Internetimde İndirme Yaparken Başka Bir Şey Yapamıyorum

İndirme yaparken download hızını sınırlayabilirsin. Örneğin 20mbps internet hızın var indirme yapacağın programın ayarlarından 10mbps hızına sınırlardırısın geri kalan 10 mbps ile işini görebilirsin
  10. burak41

League Of Legends düşük fps sorunu

oyun içi grafik ayarları bu şekilde
  11. burak41

Tüm driverlar güncel oyunu sildim tekrar yükledim problem hala devam ediyor.Başka önerisi olan var mı ?
  12. burak41

İşlemci : AMD Ryzen 5 3600x Anakart: Asus Rog B350-F Gaming RAM :Corsair Vengeance Red LED 3000 MHz SSD: Samsung 850 EVO 500GB M2 SSD + WD 250 GB SATA SSD HDD: WD 1TB Ekran Kartı: Asus ROG STRIX RX 5700XT Kasa + PSU: Corsair Delta Spec 04+600W VS600 PSU Klavye : Corsair K95 Platinium Cherry MX...
  13. burak41

Sadece Lol oynarken 130 fps e falan düşüyor.Diğer oyunlarda bir problem yok. Arada bir anlık donma yapıyor.
  14. burak41

Anlamsız bir şekilde Lol oynarken düşük fps sorunu alıyorum. Konu hakkında bilgisi olanlar yardım edebilir mi ? Sitem bilgilerim alt tarafta yazıyor.Ekran kartı ve CPU değerlerini koydum İstediğiniz benchmark testi vs varsa onlarıda atabilirim.
  15. burak41

MSI Afterburner Sapıttı

Dostum Valorant yüklediysen onu sil bir de Vanguard programını sil bende de aynı sorun vardı böyle düzelttim.
  16. burak41

Mystic Light Asus Anakart

Mönitörü edebilir misin onu bilemiyorum ancak anakartı kontrol edemezsin
  17. burak41

Mystic Light Asus Anakart

Asus anakartlar için AURA yazılımını kullanman gerek
  18. burak41

PRINT SCREEN tuşuna basınca 2 ekranında görüntüsünü kaydediyor

İyi akşamlar Arkadaşlar çift monitörlü bir sistem kullanıyorum. Print Screen tuşuna basınca 2 ekranında görüntüsünü yan yana kaydediyor ancak ben sadece ana ekranın görüntüsünü kaydetmek istiyorum. Bunun bir ayarı var mı ? Yardımcı olursanız sevinirim.
Top Bottom