Arama sonuçları: *

1. claretredblack

Monitör pırpırlanıyor

ublock eklentisini indirince sorun çözüldü sanırım, cevabınız için teşekkürler
  2. claretredblack

Monitör pırpırlanıyor

VRR'ı kapattım masaüstündeki pırpırlanma düzeldi ama hala bazı sitelerdeki hareketli reklamlar ekranı pırpırlandırıyor. bunun donanımsal bir çözümü yok ise hareketli reklam engelleyici herhangi bir program vs var mıdır
  3. claretredblack

Monitör pırpırlanıyor

İyi forumlar, bundan yaklaşık 1 yıl önce AOC C24G1 Monitörü satın almıştım ve sorunsuz bir şekilde kullanıyordum. Yaklaşık 6 7 aydır ekran hafif hafif pırpırlanmaya başlamıştı , sadece bazı sitelerde pırpırlanıyordu. Dünden beri masaüstündeyken bile pırpırlanıyor. Sankı monitörün hertzi düşüyor...
  4. claretredblack

Monitör pırpırlanıyor

driverdan mı kaynaklı neyden kaynaklı bilmiyorum ama çok can sıkıcı bir durum yardım ederseniz çok sevinirim
  5. claretredblack

Monitör pırpırlanıyor

kenarda çıkan reklamlar falan kastırıyor gibi oluyor bilgisayarı ve çoğunlukla AMD Crash hatası yiyorum ekran kartim RX 6600 XT başlarda böyle bir sorun yoktu çok moralimi bozmaya başladı 1667231428 kapattım ama hala aynı
  6. claretredblack

Monitör pırpırlanıyor

İyi forumlar , bundan yaklaşık 1.5 yıl önce AOC C24G1 Monitör almıştım sorunsuz çalışıyordu 1 2 aydır bazı videoları izlerken veya kenarda çıkan reklamlar monitörü sanki 10 FPS'ye sabitliyor gibi oluyor ve AMD Crash hatası alıyorum. Bunu nasıl çözebilirim yardım edebilecek biri var mı çok...
  7. claretredblack

RX 6600 XT Oyunlarda FPS Drop

İşlemciyi değiştirince oyunlardaki fps drop sorunu çözüldü, darboğazdan kaynaklı yapıyormuş büyük ihtimalle
  8. claretredblack

RDR2 HDD'de kurulu olmasına rağmen drop hiç yaşamadım . Ama LoL ve Minecraft'ta çok belirgin. Lol'de önceki ekran kartımda da aynı sorunu yaşıyordum sanırım ekran kartından kaynaklı değil. Bir de Minecraft'ta (Tekli oyunculu) işlemci kullanımı çok dalgalı normal mi bilmiyorum ama %10,20,30,40...
  9. claretredblack

şimdilik driverleri değiştirip deniyeceğim tek tek. Sonra işlemci gelince bakacağım tekrardan drop vs. var mı diye
  10. claretredblack

şuan 22.5.1 de ama sorun devam ediyor acaba 22.6.1 e yükseltsem düzelir mi bıktım usandım şununla uğraşmaktan
  11. claretredblack

22.6.1 driverini bulamıyorum yardımcı olur musunuz 1660401405
  12. claretredblack

Dediklerinizi yapıp LoL'e girdim dakika 8 e kadar fps drop olmadı ondan sonra dk 18 e kadar drop oldu ardından droplar tekrar bitti 1660400136 sistem benimle dalga geçiyor galiba
  13. claretredblack

sürümü 22.5.1 yaptım hala drop devam ediyor minecraft'ta 600 fps alırken 200 300 civarına düştü 1660397788 hatta şuan oynanmayacak derecede drop var 1660398416 lütfen yardımcı olun
  14. claretredblack

Dediklerinizin hepsi halihazırda yapılık daha az önce en son chipset sürümünü kurdum ama bir şey etki etmedi 1660396580 Ekran kartı max 70 dereceyi görüyor
  15. claretredblack

Yaklaşık 20 Gündür RX 6600 XT kullanıyorum , ama bütün oyunlarda FPS Drop yiyorum . Lol , Minecraft , Csgo'da sürekli takılmalar oluyor, Bir tek RDR2 de çok fark edilmiyor. Dün işlemci sipariş ettim eski işlemcim darboğaz yaptığı için , R5 2600'ü R5 5600 ile değiştirdim daha elime ulaşmadı...
  16. claretredblack

Pc De Yüksek Oranda Performans Kaybı

Lol'de bende de bir fps sıkıntısı var , sadece lol'de başıma geliyor . Oyuna giriyorum 5 6 dk geçiyor oyun kasmaya fps düşmeye başlıyor . Bazı kişilerde de bu sorunu gördüm , riot kaynaklı sanırım . Umarım yakında düzeltirler
  17. claretredblack

kaç fps alırım ? i5 4440 - Sapphıre rx6400 Pulse

Rami mutlaka 16 yapın çok işinize yarar
  18. claretredblack

bu sistem ile fps drop vb. yaşar mıyım

GPU : RX 6600 CPU : R5 2600 RAM : 8x2 3000MHz bu ekran kartı ile işlemci darboğaz yapıyor biliyorum ama fps drop , stuttering yapar mı . Mesela aniden 200 fpsten 100 e falan düşer mi
Top Bottom