Neler Yeni

Monitör pırpırlanıyor

Dahası  
Reaksiyon skoru
62
İsim
Görkem
İyi forumlar , bundan yaklaşık 1.5 yıl önce AOC C24G1 Monitör almıştım sorunsuz çalışıyordu 1 2 aydır bazı videoları izlerken veya kenarda çıkan reklamlar monitörü sanki 10 FPS'ye sabitliyor gibi oluyor ve AMD Crash hatası alıyorum. Bunu nasıl çözebilirim yardım edebilecek biri var mı çok rahatsız ediyor.

Mehmet Yılmaz

Vitreus
Yönetici
En İyi Cevap
15
Dahası  
Reaksiyon skoru
68,437
İsim
Mehmet Yılmaz
İlgilendiği Kategoriler
Ekran Kartları ve İnternet Servis Sağlayıcıları
Epic Games
DreamRS
Discord
mehmet_yilmaz
Freesync açıksa kapatıp dene.

Fear

80+
İyi forumlar , bundan yaklaşık 1.5 yıl önce AOC C24G1 Monitör almıştım sorunsuz çalışıyordu 1 2 aydır bazı videoları izlerken veya kenarda çıkan reklamlar monitörü sanki 10 FPS'ye sabitliyor gibi oluyor ve AMD Crash hatası alıyorum. Bunu nasıl çözebilirim yardım edebilecek biri var mı çok rahatsız ediyor.
Aynı monitör bendede var, renklerin değişmesi gibi bir sorunum vardı çözdüm 10 FPS derken neyi kastediyorsun belki yardımcı olabilirim

Dahası  
Reaksiyon skoru
62
İsim
Görkem
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Aynı monitör bendede var, renklerin değişmesi gibi bir sorunum vardı çözdüm 10 FPS derken neyi kastediyorsun belki yardımcı olabilirim
kenarda çıkan reklamlar falan kastırıyor gibi oluyor bilgisayarı ve çoğunlukla AMD Crash hatası yiyorum ekran kartim RX 6600 XT başlarda böyle bir sorun yoktu çok moralimi bozmaya başladı
Mesaj otomatik birleştirildi:

Freesync açıksa kapatıp dene.
kapattım ama hala aynı

panizher

80+ Silver
Monitorle ilgisi yok gibi?

Dahası  
Reaksiyon skoru
62
İsim
Görkem
  • Konu Sahibi Konu Sahibi