Arama sonuçları: *

1. E

Battlefield 1 ve Pubg Çökme

Bilmiyorum sebebi bu muydu ama biostan xmp kapatarak ramleri default frekansa çektim. Yaklaşık 2 saat gibi bi süre bf1 hata falan vermedi. Ramlerde mi problem var acaba?
  2. E

Hayır hadi tamam bf1'den vazgeçtim. Sorunsuz oynadığım oyuna ne oldu şimdi de hata verdi. Donanımsal mı yazılımsal mı onu anlamak güç. Daha 1 aylık pc, satıcıyla iletişime geçsem derdimi nasıl anlatacam ? Saçma sapan çıkmaz bir durum.
  3. E

DDU ile sürücüyü kaldırıp tekrar kurdum. Oyuna girdim 5 dk geçmeden yine aynı hatayı verdi. Zaten pek sevmedim iade ederim dedim insurgency sandstorma girdim. Saatlerce oynadığım oyun 10 dk içerisinde şu alttaki hatayı verdi şimdi de. Kafayı yiyecem az kaldı.
  4. E

Benim korkum ekran kartında bir problem mi var acaba? Driverlardan kastınız hangi driverları silip tekrar yüklemeliyim ?
  5. E

DeepCool 650W 80+ Psu.
  6. E

Şu an zaten win10 kullanıyorum. Herşeyi de güncelledim. Ne yapıcam bilmiyorum
  7. E

Selamlar, ryzen 5600 ve rtx 3070ti'li yeni bir pc aldım. Fakat ilk başlarda pubg'de sürekli çökme yaşıyordum. Biostan sadece ramlerim xmp profil 1 3600 mhz olarak ayarlı. İşlemci ayarlarında ki overboostu default yaptım pubg düzeldi. Şimdi Battlefield 1 aldım ve 1 saat içerisinde 3 kez şu...
Top Bottom