Arama sonuçları: *

1. kawaii

Çözüldü✓ RX 5700 Assassin's Creed Odyssey Düşük GPU kullanımı/ Düşük fps sorunu

Şuanda ctr'ı indiriyorum testi yapıp sonuçlarını söyleyeceğim. 1627547978 @Leade Diagnostic testine başlıyorum fakat maksimum cpu sıcaklığına geldiği için cinebench kendiliğinden kapanıyor. Sıcaklık limitini arttırmak istiyorum ama en fazla 90 yapabiliyorum sanırsam.
  2. kawaii

Evet araştırmalarım sonucunda tek kanal ramin etkisinin dediğiniz gibi büyük olduğunu öğrendim, işlemci hızını ve voltajını da daha önce hiç yapmadığım için cesaret edemedim. Yanlış yaptığımda bir zararı dokunmazsa yapmayı düşünüyorum. Ek olarak da işlemciyi boost hızıyla kullanarak da oynamayı...
  3. kawaii

Merhabalar, Çözüm olarak single channel ram tek çözüm gibi görünüyor. Herkese yorumları ve yardımları için teşekkür ederim. Kısaca açıklayacak olursam Assassin's Creed Odysseyde ayar farketmeksizin düşük gpu kullanımı ve düşük fps sorunu yaşıyorum. İnsanların ve evlerin kalabalık olduğu...
Top Bottom