Arama sonuçları: *

1. M

BU BİLGİSAYARA UYGUN NE YAPILABİLİR?

anakarta internetten baktım, yanlış görmediysem 1333 mhz ram destekliyor. yine siz emin olun, 8 gb 1333 mhz ram takın, hard disk varsa sökün, evden içeri sokmayın hatta bir ssd alın. temiz bir format atın. para varsa ekran kartını yükseltebilirsiniz. yükseltirken power supply kaç watt bilmiyorum...
  2. M

İyi sistem, Düşük FPS

Laptoplarda ısınma problemi olabilir. Ben ofisteki laptoptaki 3. Nesil i7 ile lol'e 150 fps ile başlayıp 5 dakika icinde 50 fps'ye düşüyorum 😁
  3. M

İyi laptop düşük fps ?

Ikinci el aldığınızda formatlanmamışsa bi format atmayı deneyin. Belki sistemi meşgul eden programlar vardır.
  4. M

Bilgisayarım Bazen ALT+TAB Attığımda Kitleniyor

lyphsion hocam, pc'niz hızlıdır muhakkak, deyim yerindeyse "at gibi" bir pc'niz var :) bu dediklerim o alt tab hızlarındaki ufak numaralar sadece. şu dosya temizleme işlerini yapmanız, xbox ayarlarını kapatmanız bile farkettiriyor gerçekten. kendim denediğim için söylüyorum.
  5. M

Bilgisayarım Bazen ALT+TAB Attığımda Kitleniyor

youtube'da bilgisayarı temizlemek ve hızlandırmak için videolar var, uygulama yüklemeden yapılan bazı şeyler var. örnek vereyim birkaç tane: 1. depolama ayarları diye aratın pc'nizde, orda geçici dosyalar var onları temizleyin, 2. masaüstünüzde resim varsa onu kişileştir ayarından düz renk...
Top Bottom