Arama sonuçları: *

1. uomerlutfi

Bilgisayar alıyorum fiyatta yardımcı olun size zahmet

mınıng de kullanılmıs granılı katın ıcını neen acın lar? kaldıkı ekrna artında macun pad degıısmı mınıngden sonra basladı 2 senedır mınıngde kullanılan kart hala 58 derece de calısıyor furmark 8x msaa da bılıncsız mınıngın sonuları bunlar
  2. uomerlutfi

r5 5600 6900xt csgo takılıyo

ekran kartından dlayı yapıyor da olabılır. ıslemcı ve kart denk gucte degıller
  3. uomerlutfi

Asus TUF 3070 tek vida oluyor

Ondan daha ağır kart taktik zaten her kart o şekilde. Tavsiyen tuvalet kağıdı rulosundan kendine ekran karti tutucu yap kartin en ucuza koy sarkmasin
  4. uomerlutfi

ddr5 sisteme geçmeli mi ?

amd yerıne aynı ucretlere daha performanslı ıntel alınabilir
  5. uomerlutfi

Rx 7900XT FPS Sorunu

bütçen nedir_
  6. uomerlutfi

Rx 7900XT FPS Sorunu

işlemciyi arabanın motoru gibi düşün 14 jant dan 22janta geçirmiş gibi olmuşsun 1678571533 13500 gayet yeterlı olur o karta
  7. uomerlutfi

Rx 7900XT FPS Sorunu

işlemcin aşırı yetersiz kalıyor o yüzden
  8. uomerlutfi

Asus ROG 3060ti aldım sistemime uyum sağlar mı

zaten sorunsuz sıkıntısız calısır . kart hadi taş çatlasın 250w çekti 90w işelmci çekse 340 yapar dıgerlerıde 60 cekse 400 yapar kaldıkı bu en extrem durumlar.
  9. uomerlutfi

Asus ROG 3060ti aldım sistemime uyum sağlar mı

güç kaynagında yeter sıstem de sorun cıkartmaz işlemcnden besler yetmez diyenlere aldırma 1677745260 kardesım acıklarmısın bakalım nasıl yetmemezlik yapıyormus
  10. uomerlutfi

R5 5500 Görüntü gelmiyor

birader o nasıl nesilmiş öyle bi açıkla bakalım 3.nesil 5000 serisi hmm
  11. uomerlutfi

R5 5500 Görüntü gelmiyor

ah kardeşim geçmiş olsun
  12. uomerlutfi

Arkadaşlar 12 Ekranlı PC de Sorun Yaşıyoruz Yardımcı Olabilecek Var mıdır?

sistem özellikleriniz nelerdir. herhangi birprogram kurulumundan sonramı başınıxza gelmeye başladı yoksa ekran sayısı arttırınca mı basınıza gelmye başladı
  13. uomerlutfi

Sistemimi satıyorum ne kadar eder?

maalesef öyle :d
  14. uomerlutfi

müşterisini denk getirmek gerçekten önemli. instagram hikayelerinizde paylaşabilirsiniz yada forum daki ikinci el sayfasınıa konu açabilirsiniz
  15. uomerlutfi

insanlarda nakit az harcayamıyor .almak isteyenlerin parası yok. suan piyasa cok garip bir yerde
  16. uomerlutfi

Sistemi satmayı düşünüyorum ne kadar eder sizce?

senin sistem de aslında hakkı oda piyasa işte kimsede nakit para yok
  17. uomerlutfi

Sistemi satmayı düşünüyorum ne kadar eder sizce?

5-6 arasında satılabilir diye düşünüyorum
  18. uomerlutfi

bence fiyat olarak 14 düşük bir fiyat. 15 den başlayabilirsin bence fiyatlandırmaya
  19. uomerlutfi

Bu pc ne kadar satılır 2 el

monıtor ile birlikte en fazla 8-9 arasında satılabilir gibi ama zor gider 1676746888 nasıl toplanmıyor guzel kardesım ekran kartını ne kadara saydın mesela senın aklındaki fiyat nedir ?
Top Bottom