Arama sonuçları: *

1. 19hsyn96

God of War Ragnarök Çıkar Çıkmaz Kırıldı !

sony hiç bir oyununa koruma koymuyor, bundan önce çıkan her sony oyunu hemen kırıldı
  2. 19hsyn96

PS5 8K oynatabiliyor mu?

Ben video için 8k destekliyor ama oyun için sistem olarak izin vermiyor diye biliyorum. Bir yerdede yazılım güncellemesi yoluyla 8K oyun için destek getirmeyi taahhüt etti diye yazı okumuştum.
  3. 19hsyn96

Yurt disindan ps5 almak

bazı ürünler türkiyeye kur ve vergi yüzünden değişik fiyat politikası yapıyor bazı firmalar öyle olursa alına bilir hem garanti oluyor( evet telefon olarak xiaomi ve samsung türkiyeye özel fiyat uyguluyorlar mesela telefon o yüzden fazla etkilenmiyor android olarak)
  4. 19hsyn96

Yurt disindan ps5 almak

kutusundan çıkarıp getirsin ne olur ne olmaz baya ucuz olur herhalde ordan getirmek bu euro kuru ilede(bize tüm teklonojiler euro üzerinden geliyormuş avrupa ülkesi olduğumuzdan)
  5. 19hsyn96

Konsollara %50 gümrük vergisi geliyormuş?

gelse de olması gereken fiyat en fazla 2800 tl olması lazım korona ilk çıktığındaki fiyat bakın(1789tl ) şimdikine bakın(4500 tl) anlarsınız dediğimi
  6. 19hsyn96

Konsollara %50 gümrük vergisi geliyormuş?

ilave vergi %50 den %20 düşmeyecek mi 1 ekimde ben öyle gördüm sanki webtekno da yazıyor: bu ilave yüzde 50’lik vergi, 18 Nisan 2020 ile 30 Eylül 2020 tarihler arasında geçerli olacak. Habertürk'ün yapmış olduğu habere göreyse bugün yayımlanan karar uyarınca 1 Ekim 2020 tarihinden itibaren...
Top Bottom