Arama sonuçları: *

1. Müslüm Gürses

PS 5 mi Xbox series x mi almalıyım

Güçlü bir pcm var dedıgın için ps5 eğer olmasaydı kesınlıkle xbox series x game pass ultimate gibi abonelikleri oldugu için..
  2. Müslüm Gürses

Altın Kaplama PS5 vs Normal PS5

Eee
  3. Müslüm Gürses

ps4 mü yoksa tabletmi

Tablette ne yapsın başka şeyler derken? Tablet ps4 arasından düşünmeden ps4 alınır.
  4. Müslüm Gürses

Ps4 Slim vs Xbox One S

Xbox series s bekleyebilirsin Xbox one series X ten bahsettim yeni çıkıcak olandan.
  5. Müslüm Gürses

Ps4 Slim vs Xbox One S

Yav birader adam sana 2 konsol arasından seçim yap demiş sen bilgisayar bilgisayar belki var ne biliyosun
  6. Müslüm Gürses

Ps4 Slim vs Xbox One S

XBOX ONE SERİES X :D Bence bütçeni arttır uzun ömürlü bir şey al her iki konsolda yeni ürünlerini çıkarıcak beklemen iyi olur 1599130799 İkisinin arasından xbox al çünkü gamepass var
  7. Müslüm Gürses

PS+ fiyatlara artış

Xbox a ayak uydurmaya çalışıyor galiba bide kaliteli oyunlar gelebilir
  8. Müslüm Gürses

ps3 mü yoksa ps4 mü almalıyım?

ps4
  9. Müslüm Gürses

Direksiyon önerisi

logitechın modellerinden birini al istersen
  10. Müslüm Gürses

Sony Playstation Raytracing özelikleri

Aynen nvdia yine solluyacak büyük ihtimal amd geç kaldı yazılımını düzeltmeye ve Raytracing e geçmeye
  11. Müslüm Gürses

Amd yeni big navi projesindeki ekran kartlarında Raytracing özelliği desteklenecek bu arada.
  12. Müslüm Gürses

valla benim en çok 8 k desteği olması hoşuma gitti 4k 120FPS oynatabilecek oyunları tam bir canavar ama keşke oyunları ucuz olsa :(
  13. Müslüm Gürses

Uygun fiyata PS4 slim 500gb

ps5 çıksın öyle al bari aldığın zamana bak allah aşkına
  14. Müslüm Gürses

Playstation 5 Alınır mı?

7000'e falan gelicek büyük ihtimal ama ben olsam almazdım ps4 oyunlarının fiyatlarını görüyosun PS5 i sen düşün
Top Bottom