Neler Yeni

PS 5 mi Xbox series x mi almalıyım

RobinD

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
75
İsim
Robin Demircan
Selam dostlar konsollar çıktıktan sonra yurtdışından satın alacam Xbox ile PlayStation arasında kaldım güçlü bir sistemin var Xbox oyunlarını bilgisayarda oynayabilirmiyim Xbox daha avantajlı mı tavsiyeniz nedir ne yapayım

Kimera

80+ Bronze
Sizin tercihlerinize göre değişir bence.
Mesela ben olsam, sırf God Of War için PlayStation5 alırım.

Excator23cm

80+ Gold
zevk meselesi tabi ama ps5 alırdım ben ve onu öneririm

LordHasan

80+ Platinum
En İyi Cevap
9
Selam dostlar konsollar çıktıktan sonra yurtdışından satın alacam Xbox ile PlayStation arasında kaldım güçlü bir sistemin var Xbox oyunlarını bilgisayarda oynayabilirmiyim Xbox daha avantajlı mı tavsiyeniz nedir ne yapayım
Ben xbox severim daha güçlü olduğu için ama oyun açısından ps5 net önde bunu göze alırsan ps5 öneririm

Müslüm Gürses

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,063
İsim
Mert Gürbüz
Güçlü bir pcm var dedıgın için ps5 eğer olmasaydı kesınlıkle xbox series x game pass ultimate gibi abonelikleri oldugu için..

Impe

80+ Silver
Ps5 al ama oyun ayiracak çok paran varsa oyunlar en az 500tl adam akilli olanlar

Impe

80+ Silver
Dijital sürüm mü daha iyi CD yuvası olan mı
Ikisindede baya pahali istersen yaz internete ps store ps4 oyunlari yaz ps4 oyunlari bile bu fiyatlarda ps5 dahada pahali olacak

Top Bottom