Arama sonuçları: *

1. M

Playstation 5 Halen Alınır mı?

Biz aldık 5 ay oldu neredeyse bir sıkıntı çıkmadı. Göze almak ve dikkate almak lazım. Onbinlerce lira vercek olan sensin, kararları kendi gözünün önünden geçir 1716929252 Bence çıkmaz bu arada. Sadece 4'te pro çıktı. İnsanlar neden bu kadar sanki sony babasının şirketiymiş gibi rahat konusuyor...
  2. M

35 yaşındaysan ne duruyorsun al ps5. Git slim al en kısa sürede.
  3. M

Eğer Gurcistandan alabilme imkanın varsa alabilirsin. Sana tavsiyem slim al ve 8-10 dan fazla oyun yükleyeceksen hazır gitmişken 1/2tb ssd kap. Ama zaten pc'in var mış. Hemde çok güçlü. Eğer pro gelirse ve 4070 ti s ayarında olursa o zaman alabilirsin
  4. M

PS 5 Konsol hakkında yardım

1. dijital alma biraz daha pahalı olsun cd li olsun 2. Ps plus'a bence pek ihtiyacın olmaz çünkü zaten hafızası Fat olanın 660gb~ slim olanın 800gb~ bu sebeple max 7-9 oyun yüklersin hem ps plus ta ben çok tatmin edici oyun da görmedim ama sen bak istersen bu arada bazı oyunlar ps plus ta...
  5. M

PlayStation'um için ssd gerekir mi

Yükseltince baş mı oluyor! Yarım milyon kişilik sunucuda sadece ilk 15 mi olur!
  6. M

Farkındayım, fazla görüntülensin diye konu dışı yaptım. Diğer konularda 2 3 dakika sonra ilk 15 ten gidiyor. Bu da forumun saçmalığını göeteriyor
  7. M

PlayStation'um için ssd gerekir mi. Bayağı bir doldu ve birkaç oyun daha indiririm boş hafıza olsa. En azından birkaç yüz gb da yedekte dursun. Sizce kaç tb gerekir. Hangi ssdleri önerirsiniz link atmayı unutmayın. Lütfen F/P ssd atarken 5.5GB/s den az okuma hızı olan ssd leri önermeyin. Ps4...
  8. M

PS5 almak mı PS5 PRO beklemek mi mantıklı

ps5 slim al geç ya açıkçası ben pronun geleceğini düşünmüyorum ps5 i zorlayan oyun yok ki şu anda 1714076358 bi 4 yıl sonra da ps 6 çıkar sony aniden batmazsa :D
  9. M

PlayStation 5 8K oyun oyntıyormu

Rtx 3060 ile 8K oyanadığını düsünsene sjskxmwkkcmedjc
  10. M

JSKANXJSCHWJDWIDNDIWJSAA (kötü adam gülüşü) o zaman Sony i dava edeceğim ve milyonlarca dolar kazanacağım (adamlar redbula dava açıyor kanatlandirmıyor diye 3 milyon $ kazanıyor) sonra yüzlerce teknolojik alet alarak Don Alım Arşivi kuracağım
  11. M

Vall kutusunda 8K ve 4K 120 yazıyor 8k oyun oynanırmı oynanırsa nasıl ayarlanır merak ettim
  12. M

❗️❗️Playstation hesap silme❗️❗️

Hesapta hiç kredi kardı yok. Onlarîn da yok. Farklı profilden indirip benim hesapta oynamıslar galiba
  13. M

Yok yapılmadı. Hesapta kredi kardı yok
  14. M

Arkadaşlar bizde ps4 vardı sattık onu ama benim hesap ps 4 te kalmış. Ps app e girince beynime tak etti ismini bile duymadîğım oyunlar indirilmiş ve oynanmıs. Şuan o hesabı ps 5 ve ps app te de kullanıyorum. Nasıl uzaktan silebilirmiyim kapatabilirmiyim ps 4 oturumunu. Belki uzaktan oturum...
  15. M

Ps5 mi yoksa ps 5 slim mi

Yo niye çıkarsın
  16. M

Ps5 mi yoksa ps 5 slim mi

Slim al ben slim aldım hem kapasitesi yüksek hem daha şık hem de kapaklar daha kolay sökülüyor. (İkisinide deneyimledim)
  17. M

Ps 5 için oyun önerisi

Link yok yurt dışıne gittim kendim aldım
  18. M

Ps 5 için oyun önerisi

17 Küsür
  19. M

Ps 5 mi daha iyi olur yoksa Ps 5 slim mi

Ooo aldım 2 hafta oldu ama gram ses çıkmıyor çok sessiz 1708123989 Temizlemek lazım
Top Bottom