Arama sonuçları: *

1. elprofessor

Rehber: PSP Nasıl Kalıcı Kırılır

Keşke her şey sahte piyasa olmasa. Ne güzel olurdu.
  2. elprofessor

Kırık PS4 orjinale çevirme

ps4 sistem sıfırla 2 3 saat bile sürebilir en temiz fotmat böyle psde.
  3. elprofessor

Ps2 2023 yılında alınır mı?

360. çok gidip gelen bir model ellerden.
  4. elprofessor

Playstation serin çalıştığı halde yüksek fan sesi var

Fanın voltaj kontrolunde sorun var. fanı elinle durdur bi bakalım sıcaklık uyarısı verip kapanacak mı?
  5. elprofessor

PSP anakart parçası çıktı

Yesin hocam bir şey olmaz düşük akımdan gitmez o konsol.
  6. elprofessor

Hocam, en sağdaki ve en soldaki -+ (kırmızı-siyah) kablolarını lehimlermisin. ortadaki yere griyi lehimlemeden.çalışması lazım.
  7. elprofessor

Senin sorunun değil fabrika sorunu. 1689066172 Hocam soft brick olmuş keşke konu açsaydın bir güzelde yardım ederdim. 1689066211 Büyük ihtimal bataryayı lehimlesen bile siyah yanacak kapanacak ozaman yardım ederim.
  8. elprofessor

Çok yaşadım. + - yi bulup anakarta lehimlemen lazım. başka türlü makine adaptör dışı çalışmaz.
  9. elprofessor

Rehber: 2022'de PS2 alınır mı?

Aynen öyle. 1688399343 gulmeyın la yararlanan olur diye 22 konusunnu upladim bende biliyorum duzenlemedim ama akplideğilim
  10. elprofessor

Rehber: 2022'de PSVita alınır mı?

yok hocam konuyu upladığım için 7dk gözüküyor
  11. elprofessor

REPLİKA PS4 DUALSHOCK TAVSİYESİ

Aynen.
  12. elprofessor

Çok iyi görünüyor ki ben bile almak istedim hocam.
  13. elprofessor

Hocam baktım da fiyat 800 TL'ye buldum gamesir'i. Acaba nereden buldunuz hocam bir bakmak istiyorum da ?:)
  14. elprofessor

Ne demek hocam, teşekkür ederim :)
  15. elprofessor

Replika DS4 yerine Replika XBOX 360 kolu öneririm. Aynı firma aynı pcb sadece replika 360 kolunda extra windows desteği daha kapsamlı hocam. https://www.hepsiburada.com/microsoft-xbox-360-common-controller-win-kablolu-uzaktan-kumanda-hem-pc-hemde-xbox-360-uyumlu-pm-gamemic00005 Kablolu attım...
  16. elprofessor

PS Vita'yı Seviyor Musunuz?

ince..
  17. elprofessor

Çıktığı zaman kartları ve exclusiveleri için çok yetersiz kalındı ama günümüzde modcular portlar,emulatorler ile konsolu canlandırdı resmen. bende benim nintendo dsleri satıp alacağım hocam. onada rehber hazırlarım :)
  18. elprofessor

Çıkışında çok beğenilmeyen SONY'ninde tekmelediği bir konsol. Peki size göre artıları eksileri, beğeniyor musunuz, sevmiyor musunuz sormak istedim.
  19. elprofessor

Nasıl isterseniz, bazıları orjinal halinde oynamayı daha çok seviyor( benim gibi) :D 1683836897 Ayrıca Nintendo DSİ kırma rehberimede bakmanızı tavsiye ederim. https://forum.donanimarsivi.com/konu/nintendo-dsi-nasil-cipsiz-kirilir-adaptoer-ve-sd-kart-gerekir.737774/
  20. elprofessor

İyi akşamlar. Şimdi size can sıkıntısından yazdığım psp kırma rehberini anlatacağım. Gerekenler SD kartı Memory Stick'e dönüştürmek için aparat. 1- Psp'ye SD kartı takıp psp üzerinden format atın. 2- Psp Sürümünü kontrol edin. 3- Psp'yi PC'ye bağlayın. 4-İndirdiğiniz...
Top Bottom