Arama sonuçları: *

1. emrew1

Playstation 5 internetsiz oyun oynama

Tekrardan Merhabalar, çok fazla konu açtım ama almadan önce emin olmak istiyorum dijital sürüm alırsam evde yüklediğim oyunları sonradan internetsiz bi ortamda oynayabilirmiyim Düzeltme: Anlaşılması için daha detaylandırıyım PS Store üzerinden alıp indirdiğim oyunları internet olmadan...
  2. emrew1

Playstation 5 hangi sürüm koduyla alınmalı?

Çok teşekkürler bilgilendirme için aklımdaki soruları cevapladınız.
  3. emrew1

Tamamdır çok teşekkürler
  4. emrew1

1216A 1216B ne oluyor
  5. emrew1

Arkadaşlar biraz konuyla ilgili mesaj yazarsak sevinirim
  6. emrew1

İşte maalesef bir bilgim yok o konuda hangi koda sahip bahsettiğiniz ürün
  7. emrew1

Merhabalar, hayırlısla bugün sahibindende bulacağım güzel bir ilanla Playstation 5 sahibi olacağım fakat bir çok farklı ürün koduyla karşılaştım hangisinin yeni hangisinin eski olduğunu anlayamadım 15 bin civarında 0 bir Playstation arıyorum istanbul içi (bugün almam lazım çünkü) aslında bütçemi...
  8. emrew1

Playstation 5 Alınır mı ?

Öyle elimdekini verip 11 bine alıyorum.
  9. emrew1

Öncelikle elinize sağlık inceleme için 2K oynarken yada ışın izleme açıkken sıkıntı yaşadığınız oldu mu hiç incelemede göremedimde.
  10. emrew1

Yani Spider-Man derken temmuzda ön siparişe çıkcak olandan bahsediyordum, GTA 5’i online için oynarım sanırım onun dışında GTA 6’yı beklerim Cyberpunk 2077, RDR 2 gibi oyunlardada standart grafikler çok iyi değil sanırım bu tür açık dünya oyunları çıktıkçada alırım herhalde zaten çok fazla...
  11. emrew1

Tamamdır Hocam, teşekkürler bakalım başkaları neler düşünüyor.
  12. emrew1

Yani Spider-Man, Batman, GTA5, RDR 2 türü oyunları oynamak istiyorum şuan Playstation 4 bu oyunlara yetersiz kalırsa beni tatmin etmezse diye açmıyorum bile konsolu okuldan eve gelince 18.30-23.30 gibi saatlerde oyunuyorum baya.
  13. emrew1

İyi akşamlar, uzun zamandır konsol almak istiyorum elimdeki bilgisayardan çok daha rahat olduğu için fakat hangisini alsam bilemedim önce el konsolu alayım dedim Steam Deck’e baktım fakat pek ikna olmadım özelliklerinden dolayı, Asus Rog Ally fiyat olarak cazip gelmedi sonuç olarak klasik...
  14. emrew1

2023 Yılında Hala Alınabilecek El Konsolları

Nintendo hakkında ne diyorsunuz Hogwarts Legacy Fifa falan varmış içinde birazcık baktımda pil ömrü ve ekran olarakta daha iyi gibi
  15. emrew1

2023 Yılında Hala Alınabilecek El Konsolları

Merhabalar, yazları tatil şehir dışı falan derken evdeki bilgisayar ile oyun başına oturamıyorum ve hayatın karmaşasından uzakta olan vaktimi özlüyorum şahsen günde 2-3 saat olsada. Sizden isteğim şuan alınabilecek en iyi konsolu önermeniz şahsen ben nintendo güzel olur diye düşünüyorum ama...
  16. emrew1

Playstation 5 ile uyumlu kulaklık

8.9 x 8.75 x 5.2" / 226 x 222.25 x 132 mm 1623157500 Eğer Alacaksan Buradan Al https://www.amazon.com.tr/SONY-PlayStation-PULSE-Kablosuz-Kulakl%C4%B1k/dp/B08H96W864?th=1 Yanına Medya Kumandasıda Alırsın İstersen (Sony’nin Kendi Mağazası Amazon Üzerindeki)
  17. emrew1

İşaretlediğim Yerin Yumuşak Olması Gerekiyor Yanlış Bilmiyorsam Üstten Rahatsız Etmez Yani. Yanlardan Emin Değilim Ama
  18. emrew1

Boyutlarını Araştırabilirsiniz Kafa Yapınıza Göre Uygun Mu Değil Mi Diye
  19. emrew1

Birde PS5 uyumlu mu? Emin Dğeilim 1623156921 1300’e PS5’in Kendi Kulaklığını Alın Derim Hem Kalitelidir Hemde Kesinlikle Uyumludur 1623156941 İnternetten Ses Kalitesini Araştırabilirsiniz Pulse Kulaklığın
  20. emrew1

Çöp SteelSeries Bile Böyle Bir Ürünü Neden Yaptık Diye Sorguluyordur
Top Bottom