Neler Yeni

Playstation 5 Alınır mı ?

emrew1

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
424
İsim
Emre
İyi akşamlar, uzun zamandır konsol almak istiyorum elimdeki bilgisayardan çok daha rahat olduğu için fakat hangisini alsam bilemedim önce el konsolu alayım dedim Steam Deck’e baktım fakat pek ikna olmadım özelliklerinden dolayı, Asus Rog Ally fiyat olarak cazip gelmedi sonuç olarak klasik Playstation serisinden devam edeyim dedim elimdeki Playstation 4’ü verip 11 bin TL’ye sıfır Playstation 5 almayı düşünüyorum sizinde fikirilerinizi almak istedim.

SnareEcho

80+ Silver
İyi akşamlar, uzun zamandır konsol almak istiyorum elimdeki bilgisayardan çok daha rahat olduğu için fakat hangisini alsam bilemedim önce el konsolu alayım dedim Steam Deck’e baktım fakat pek ikna olmadım özelliklerinden dolayı, Asus Rog Ally fiyat olarak cazip gelmedi sonuç olarak klasik Playstation serisinden devam edeyim dedim elimdeki Playstation 4’ü verip 11 bin TL’ye sıfır Playstation 5 almayı düşünüyorum sizinde fikirilerinizi almak istedim.
Hocam elinizde PS 4 var. Çok fazla oyun oynuyorsanız PS 5'e geçin. Ama örneğin işten geleyim 1-1,5 saat zaman geçsin diyorsanız PS 4 kalsın. Yani bence.

emrew1

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
424
İsim
Emre
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Hocam elinizde PS 4 var. Çok fazla oyun oynuyorsanız PS 5'e geçin. Ama örneğin işten geleyim 1-1,5 saat zaman geçsin diyorsanız PS 4 kalsın. Yani bence.
Yani Spider-Man, Batman, GTA5, RDR 2 türü oyunları oynamak istiyorum şuan Playstation 4 bu oyunlara yetersiz kalırsa beni tatmin etmezse diye açmıyorum bile konsolu okuldan eve gelince 18.30-23.30 gibi saatlerde oyunuyorum baya.

Necromancerr

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,003
İsim
Emre
Discord
necromancerr
Yani Spider-Man, Batman, GTA5, RDR 2 türü oyunları oynamak istiyorum şuan Playstation 4 bu oyunlara yetersiz kalırsa beni tatmin etmezse diye açmıyorum bile konsolu okuldan eve gelince 18.30-23.30 gibi saatlerde oyunuyorum baya.
Hocam bu saydığınız oyunlarda üzmez ps4 ancak yeni çıkacak oyunlarda ya destek gelmez yada düşük fpslerde oynanır (veya ilk çıkıtığında ps4 versiyonu sorunlu olabilir örneğin god of war ragnarök ps4 te oyun çöküyordu) derseniz ben dolar daha ucuzken alayım ileriye dönük yatırım olsun diye (bundan 4 5 sene sonrasında gene kullanayım) ps5 e geçin ancak derseniz ben yenilerden pek oynamam eskileri bitiririm pcden devam ederim diye ps4 te kalın

emrew1

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
424
İsim
Emre
Tamamdır Hocam, teşekkürler bakalım başkaları neler düşünüyor.

Techno08

80+ Gold
2 senedir ps5 kullanıcısıyım memnunum oynayabildiğim bir çok hikayeli oyunları oynadım rdr 2 ve cyberpunk hariç. Grafikleri falan gayet iyi yani tavsiye ederim

emrew1

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
424
İsim
Emre
Hocam bu saydığınız oyunlarda üzmez ps4 ancak yeni çıkacak oyunlarda ya destek gelmez yada düşük fpslerde oynanır (veya ilk çıkıtığında ps4 versiyonu sorunlu olabilir) derseniz ben dolar daha ucuzken alayım ileriye dönük yatırım olsun diye (bundan 4 5 sene sonrasında gene kullanayım) ps5 e geçin ancak derseniz ben yenilerden pek oynamam eskileri bitiririm pcden devam ederim diye ps4 te kalın
Yani Spider-Man derken temmuzda ön siparişe çıkcak olandan bahsediyordum, GTA 5’i online için oynarım sanırım onun dışında GTA 6’yı beklerim Cyberpunk 2077, RDR 2 gibi oyunlardada standart grafikler çok iyi değil sanırım bu tür açık dünya oyunları çıktıkçada alırım herhalde zaten çok fazla seçenek olan bir tür değil çıkan oyunlar pahalıda olsa almaya değer bence.

Necromancerr

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,003
İsim
Emre
Discord
necromancerr
Yani Spider-Man derken temmuzda ön siparişe çıkcak olandan bahsediyordum, GTA 5’i online için oynarım sanırım onun dışında GTA 6’yı beklerim Cyberpunk 2077, RDR 2 gibi oyunlardada standart grafikler çok iyi değil sanırım bu tür açık dünya oyunları çıktıkçada alırım herhalde zaten çok fazla seçenek olan bir tür değil çıkan oyunlar pahalıda olsa almaya değer bence.
ön siparişe çıkıcak olan ps4 e gelmeyececk ps5 exc oyunu o zaman ps5 almanız daha mantıklı ileriki dönemdede daha fazla para vermeden almış olursunuz hem

emrew1

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
424
İsim
Emre

Techno08

80+ Gold
Öncelikle elinize sağlık inceleme için 2K oynarken yada ışın izleme açıkken sıkıntı yaşadığınız oldu mu hiç incelemede göremedimde.

İnceleme eski olduğu ve konsolu yeni aldığım için deneyimlememiştim hocam sonradan güncellemedim. Soruya gelirsek hayır hiçbir sıkıntı olmadı gayet akıcı ve rahat

Carlo

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Kardeşim ben kullanıyorum, menunum. Zaten bundan önce PS4 vardı. Fiyatlar eskisine göre biraz artmış durumda. Ben Mart ayında 18.900 TL'ye Avrasya garantili üç taksit olarak aldım. Bu ay bitiyor taksidi.

Top Bottom