Arama sonuçları: *

1. S

Ps 5 almak istiyorum ama

12 de iyiler arasindaymis zaten yanlis bilgi nerede? Hangi saticiya sorsam cfi12dir diye cevap atiyor zaten
  2. S

Ps 5 almak istiyorum ama

Konsol diyorsan ps5. fpse falan cok takilma onemli olan yukleme hizlari ki ps5 de ssd var ben ps4te bu konudan cok çektim(yukleme ekranlari) pcye gectim. Ps5 almamam fiyatlarina yok yere zam yapilmasindan dolayiydi bu arada. 1701609827 Hangisi butcene uyarsa artik cfi surumune bak sadece 12yle...
  3. S

PC vs Ps5 hangisi daha mantıklı

Hangi platformda arkadasin varsa ona yönel ps4 pro sahibiyim ama pcye gecis yaptim ps5de alsaydim ps4 pro gibi kenarsa tozlanacakti
  4. S

PS5 Alırken Neden Hepsiburada,Trendyol,N11 Gibi Mağazaları Tercih Etmemelisiniz

Artik cok gec ps4 pro var elimde zaten ileride dusunursem upgrade etmis olurum o sekilde. 2017ye kadar pc kullandim arkadas ortamim genel olarak pcde ps5 alsam bile kenarda tozlanirdi tipki ps4 cihazim gibi
  5. S

PS5 Alırken Neden Hepsiburada,Trendyol,N11 Gibi Mağazaları Tercih Etmemelisiniz

Kasimdaki hesap ozetim gelince alacaktim ps5 ekimin sonunda 2 dualsenseli dijital ps5 18900tldi fiyatlari sisirdikce sisirdiler(dolar vs oynamadi kontrol ettim) o yuzden vazgectim pc topluyorum suan sonyle ve konsoluyla isim bitti bi isi beceremiyorlar bizi bu tip yerlere mahkum ediyorlar
Top Bottom