Arama sonuçları: *

1. elprofessor

Konsol Savaşları Bitti Kazanan PlayStation "Xbox 3. Parti Yayıncı Oluyor"

Saldım ve engelledim seni. İhtiyacınız yok demek konsollarımız çöp manasına gelmez git kitap okuda kavramanı geliştir güzel kardeşim. 1692976479 O zaman PS4 Proyada beklemeyeceksin oyun.
  2. elprofessor

Xboxson dediğin adam eline yeni doğum kol verir evimde hem ps4 hem ss var kime konuşursun?
  3. elprofessor

Gelecek. Konsola ihtiyaç kalmadan :LOL::LOL: 1692976057 2 Beyinsiz 12lik PS Fanboy veletlerle uğraşıyoruz.
  4. elprofessor

Kullandın mı 2 konsolu da? 1692975866 Poposu varsa Sony türkiye'de konsola ihtiyaç olmadan ps nowu sınıra getirsin.
  5. elprofessor

Herkesin Samsung tvsi yok. aklı olan gider 5-6k bandına ss alır ps4 değil. ps4 proya lafım yok. Ve bir arkadaşın dediği gibi SS gücü var ama kullanılmıyor. SX içinde geçerli.
  6. elprofessor

Microsoft Activision'u aldı. Hem ne bu oyun takıntıları yok gölge az yok gölge yok yok texture kaymış. Bu ülkede oyun oynadığımıza şükrediyoruz elalem ps5 diyor ya şaka gibi. bende 10 yıllık ps4ü kullanayım.
  7. elprofessor

1000 TL Maksimum XBOX 360 önerisi

Baştan söyleyeyim, ``Hocam 2023te xbox 360 alınmaz`` gibi yanıtlar almak istemiyorum. Tek istediğim araştırma sonucu konsolları pekiştirmek ve en iyi görünen konsolu almak. Core,Arcade,Elite,Slim (e dışında) hiç farketmez. RROD(3k) Hatasını giderebilirim.
  8. elprofessor

2. el xbox series x alınır mı alınırsa nelere dikkat edilmeli

10-11 senelik TV için yüksek yatırımlara gerek yok. Bence bir PS4 Slim al ve diğer paranı yemek,fatura v.b ekle. Fazla harcamaya gerek yok bir GOW,GTA V için. 1670350272 Adama konsol önereceğine PC önermesen iyi di. Aldığı PC Max 3 yıl dayanacak o bütçeye.
  9. elprofessor

Xbox 360 Nasıl oyun yüklenir

Crack oyun önermiyoruz hocam. Önerenler ceza yiyebilir lütfen internettenn başka kaynaklardan bulmaya çalışın.
  10. elprofessor

Xbox One S mi yoksa PS4 mü

Alacaksın Ragnarök kaldıran PC 1 yıl sonra eskiyecek performans düşecek. 1668355659 Tabi efendim.
  11. elprofessor

Uzatmayın hocam. Xbox SS alacağıma gider PS4 ``SLIM`` alıp 1080p oynarım daha iyi ki birçok kitlenin bana katılacağını düşünüyorum (2 Konsolu da test ettim.)
  12. elprofessor

Kaliteden ödün vermemek gerek.
  13. elprofessor

Oyun almaya veya ps plus extra almaya paranız var ise PS4 Slim alın. Zamanında para biriktirip alırdım şimdi 82 Oyunum var hepsi çok zevkli (Uncharted 4,Kayıp Miras, Spiderman, Fortinayt ama klavye mouse ile, GTA V, RDR2, vesaire) Sorun varsa alabilirim 1668319113 Hem One’nin desteği bitecek...
  14. elprofessor

Rehber: 2023'de Xbox 360 alınır mı?

Ne demek. Diğer rehberlerime bakabilirsiniz:)
  15. elprofessor

Bunun yerine gece One serisinin rehberini yapmaz mıyım? :)
  16. elprofessor

Herkese merhaba arkadaşlar, şimdi size neden bir Xbox 360 sahibi olmanızdan kısaca özet geçeceğim. - - - - -
Top Bottom