Neler Yeni

2. el xbox series x alınır mı alınırsa nelere dikkat edilmeli

Prews

80+
10 bin tl ye var almak istiyorum ama aklıma hep şunlar geliyor ben bunu televizyonuma taksam çalışır mı asıl amacım ps5 ama ondada hdmi kablo sıkıntısı diyorlar televizyonum samsung 10-11 senelik bir şey takabilirmiyim ona göre ps4 alıcam. (çalıştırabileceğim uygun fiyatlı monitör varsa iyi olur ama televizyon daha önemli benim için.)

• Beğen
Reaksiyonlar: Che_
10 bin TL ye var almak istiyorum ama aklıma hep şunlar geliyor ben bunu televizyonuma taksam çalışır mı asıl amacım ps5 ama ondada hdmi kablo sıkıntısı diyorlar televizyonum samsung 10-11 senelik bir şey takabilirmiyim ona göre ps4 alıcam. (çalıştırabileceğim uygun fiyatlı monitör varsa iyi olur ama televizyon daha önemli benim için.)
direk pc yönel knk ps4 kullanıyorum idare eder güzel cihaz ama 10k vermek enailiktir eğer ps5 veya xbox s x oynatcak tvn yoksa almanın bir mantığı yok 10 civari güzel hazır sistem kovala

• Üzgün
Reaksiyonlar: Che_

elprofessor

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
789
İsim
Selahattin Yarar
İlgilendiği Kategoriler
Telefon,Oyun Konsolları
Instagram
bigr0zz
10 bin TL ye var almak istiyorum ama aklıma hep şunlar geliyor ben bunu televizyonuma taksam çalışır mı asıl amacım ps5 ama ondada hdmi kablo sıkıntısı diyorlar televizyonum samsung 10-11 senelik bir şey takabilirmiyim ona göre ps4 alıcam. (çalıştırabileceğim uygun fiyatlı monitör varsa iyi olur ama televizyon daha önemli benim için.)
10-11 senelik TV için yüksek yatırımlara gerek yok. Bence bir PS4 Slim al ve diğer paranı yemek,fatura v.b ekle. Fazla harcamaya gerek yok bir GOW,GTA V için.
Mesaj otomatik birleştirildi:

direk pc yönel knk ps4 kullanıyorum idare eder güzel cihaz ama 10k vermek enailiktir eğer ps5 veya xbox s x oynatcak tvn yoksa almanın bir mantığı yok 10 civari güzel hazır sistem kovala
Adama konsol önereceğine PC önermesen iyi di. Aldığı PC Max 3 yıl dayanacak o bütçeye.

Prews

80+
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
beni zaten 2-3 yıl götürse yeter ayrıca konsolu her zaman daha fazla sevdim küçükken çok isteyip te alamadığım için hep içimde kaldı şuan pc var zaten ama konsol benim için ayrı bir zevk olacak.

Top Bottom