Arama sonuçları: *

1. elprofessor

Ps vita vs nintendo switch

Hocam vitada da cfw var
  2. elprofessor

Ps vita vs nintendo switch

Ps vita kesinlikle.
  3. elprofessor

Jailbreak atılmış switch alınır mı

Kısaca evet. Az da olsa Exvlusive oyunları var ve mükemmel. Adrenaline ile cihazı direk PSPye dönüştürürsün. RetroArch ile Nes GB/C gibi oyun konsollarını stabilce emüle edersin hocam.
  4. elprofessor

Jailbreak atılmış switch alınır mı

Ben el konsolu konusunda deneyimli düşünüyorum kendimi. Switche o kadar para baymam ben hocam, tercihe bağlı ben mario değil zelda değil gidipte god of war ve el konsolu için gtaları oynamayı severim. Zaman yok zorluk yok özellikle psvita daki uncharted'de dahil. Özetle ben olsam switch ve deck...
  5. elprofessor

Nintendo DSİ nasıl çipsiz kırılır (Adaptör ve SD kart gerekir.)

Selam arkadaşlar. şimdi size bu iki konsol nasıl kırılır onu göstereceğim UYARI: Korsan oyuna yönelmeyin. Konsolun market desteği bittiği ve kartuşları bulunamadığı için dijital versiyonlarını dump edip konsollarda kullanın. İlk olarak DSİ'de: 1- Nintendo DSİ'yi açıp sd kartı yerleştirin o...
  6. elprofessor

Sizce bu Nintendolar kaça gider?

Selam, Sadece merakımdan bir fiyat bilgisi almak istedim. 2 tane Nintendo DSİ'ım var. biri mavi biri kırmızıya yakın pembe hoş renklere sahip. Ama mavinin pil kapağı yok. Ayrıca ikiside cfwli ama sd kart gerekiyor exploiti çalıştırmak için. ve ikisindede yok (NoCash Unlaunch var içerisinde ama...
Top Bottom