Neler Yeni

Jailbreak atılmış switch alınır mı

Bor4

80+ Bronze
Steam deck istiyordum ama onun için ekran kartını satmam gerek ve pek mantıklı gelmedi onun yerine kırılmış switch alsam tatmin eder mi? hem nintendo oyunlarını oynarım bedavaya hem emulatör kurarım hemde diğer oyunları oynarım daha önce switch aldım oyun pahalılığından dolayı sattım zelda pek sevmedim ama oynadığım zamandan kanynaklı diye düşünüyorum şuan tears of the kingdom da çıktı çok ilgimi çekti

elprofessor

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
787
İsim
Selahattin Yarar
İlgilendiği Kategoriler
Telefon,Oyun Konsolları
Instagram
bigr0zz
Steam deck istiyordum ama onun için ekran kartını satmam gerek ve pek mantıklı gelmedi onun yerine kırılmış switch alsam tatmin eder mi? hem nintendo oyunlarını oynarım bedavaya hem emulatör kurarım hemde diğer oyunları oynarım daha önce switch aldım oyun pahalılığından dolayı sattım zelda pek sevmedim ama oynadığım zamandan kanynaklı diye düşünüyorum şuan tears of the kingdom da çıktı çok ilgimi çekti
Ben el konsolu konusunda deneyimli düşünüyorum kendimi. Switche o kadar para baymam ben hocam, tercihe bağlı ben mario değil zelda değil gidipte god of war ve el konsolu için gtaları oynamayı severim. Zaman yok zorluk yok özellikle psvita daki uncharted'de dahil. Özetle ben olsam switch ve deck almam.

Bor4

80+ Bronze
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Ben el konsolu konusunda deneyimli düşünüyorum kendimi. Switche o kadar para baymam ben hocam, tercihe bağlı ben mario değil zelda değil gidipte god of war ve el konsolu için gtaları oynamayı severim. Zaman yok zorluk yok özellikle psvita daki uncharted'de dahil. Özetle ben olsam switch ve deck almam.
Vitamı öneriyorsunuz yani

elprofessor

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
787
İsim
Selahattin Yarar
İlgilendiği Kategoriler
Telefon,Oyun Konsolları
Instagram
bigr0zz
Vitamı öneriyorsunuz yani
Kısaca evet. Az da olsa Exvlusive oyunları var ve mükemmel. Adrenaline ile cihazı direk PSPye dönüştürürsün. RetroArch ile Nes GB/C gibi oyun konsollarını stabilce emüle edersin hocam.

Bor4

80+ Bronze
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Top Bottom