Arama sonuçları: *

1. Aerondight

Windows Keyler

https://www.lazimbana.com/windows-10-pro-lisans-anahtari-p-LB08084CRYCB?magaza=2803&gclid=CjwKCAjwqJ_1BRBZEiwAv73uwPeLx-rkwMNe8eILEW1dts7CDTYJKMfmQ5aIxe5u_GLFDRnf8UiLGRoCix4QAvD_BwE ben aldım sorunsuz kullanıyorum yarim saat içinde gmailine atıyorlar lisans anahtarını
  2. Aerondight

Windows 10 Bilgisayara Format Atmak

rica ederim umarım düzgün bir şekilde uefi format atarsın bilmiyorsan atmayı youtube da öğretici videolar var acele etme sakın bir defa atıcaksın sağlam olsun iyice öğren bilgi sahibi ol sorunla karşılaşırsan yaz
  3. Aerondight

evet günümüz cihazlarının tamamı böyle üretiliyor windows logosu göremiyoruz artık ama konu logoyu görüp görmek değil sistemi en hızlı başlatılması için uefı olarak kurulmasından bahsediyorum
  4. Aerondight

W10 YAVAŞLAMA SORUNU YARDIM LÜTFEN

knkam crackli windows kullanılmaz microsoftun kendi sitesinden indirip rufusla yazdır uefi formatla temizinden windowsa crack falan yapma intte 10-20 tl ye orjinal keyler var onlardan al ben kullanıyorum hiç bi sıkıntıısı yok
  5. Aerondight

sanmıyorum problem olacağını bi çok insan bu şekilde format atıyor en sağlıklı ve hızlı sistem bu sürücü kısmında zaten çoğunu windows kendisi yüklyor sol alttaki ayarlar simgesinden windows güvenlik ve güncelleştirmeler ksımından bakabilirsiniz ilk açıldığında orada bir sürü şey yüklicek...
  6. Aerondight

uefı olarak yüklersen windows logosu falan çıkmıyor pc yi açınca yani sistemini olabildiğince hızlı başlatıyor bende 3-4 gün önce uefı formatladım bendekide laptop sadece monster logosu geliyor sonra direk açılıyor sana önerim sürücülerini indirip kurmayı biliyorsan microsoftun kendi sitesinden...
  7. Aerondight

Temp-Prefetch açılmıyor

Arkadaşlar bugün yeni aldığım pc elime geçti bir kaç ayar çektim sonra win+r açıp yani çalıştırı açıp temp veya prefetch yapıp enterlayınca hiç bir şey açılmıyor yardım edermisiniz
Top Bottom