Arama sonuçları: *

• Users: TyShame
  • In Windows
  • Content: Konular, Mesajlar
  • Order by relevance
  1. TyShame

durup duruken alanım doldu

Oynadığın oyunlar yüklediğin programlar izlediğin görüntülediğin şeyler önbellek olarak windowsta depolanıyor. Windowsta Yeniden başlattığında temizleniyor diye biliyorum. Ara kısmında %appdata% kladörünü silerek bunu görebilirsin.
  2. TyShame

Windows 11 Aygıt Yöneticisi "Diğer Aygıtlar" Hatası

Modelin oysa hepsini yükle.
  3. TyShame

Windows 11 Aygıt Yöneticisi "Diğer Aygıtlar" Hatası

Laptop üreticisinin sitesinden driverları kur düzelir.
  4. TyShame

Windows 11 24H2 versiyon nasıl geçmeye değer mi ?

Aklımda bulunsun bidahakine öyle yaparım 😂 yükleyecek olanlara da rehber olsun belki görürler.
  5. TyShame

Update ile geçerim hocam ben muhtemelen güncellersem tabii. Fazlaca özelleştirdim ben defender vs kaldırdığım için şimdi birdaha yapmaya üşendim 😂
  6. TyShame

Merhaba arkadaşlar soru başlıkta gördüğünüz gibi. İndirip test eden var mı ? Laptop veya masaüstü diye belirtirseniz belki güncelleme yapmak isteyenlere örnek olabilirsiniz.
  7. TyShame

win 11 home etkinleştirme

Siteye git demiş
  8. TyShame

Windows 11 24H2 Nasıl indiririm

2 3 güne windows update e gelecek niye acele ediyorsun ki
  9. TyShame

2020 Solıdworks Nerden İndirebilirim?

Kurmak zor hocam çoğu zamanda lisans patlıyor ama deneyeyim diyorsanız ben size atarım bitane denersiniz acil lazım değilse akşam göndereyim.
  10. TyShame

2020 Solıdworks Nerden İndirebilirim?

Öğrenci üyeliğinle kaydol. Bu tip programların kaçak kurulumu zor çoğu zamanda işe yaramıyor bu tip konuyu açan birinin hiç kurabileceğini sanmıyorum. @Bukr3j arkadaşın attığı linki dene.
  11. TyShame

0x80248007 HATA KODU- WİN 11?

Eevet
  12. TyShame

0x80248007 HATA KODU- WİN 11?

Cmdyi yönetici olarak başlatıp aşağıdaki kodları sırayla tek tek yapıştır. Tekrar güncellemeyi dene. net stop wuauserv net stop cryptSvc net stop bits net stop msiserver Ren C:\Windows\SoftwareDistribution SoftwareDistribution.old Ren C:\Windows\System32\catroot2 Catroot2.old net start...
  13. TyShame

Windows 11 Sorun var, Yardım?

Psu almanın sebebi o zaten ani güç dalgalarından korumak ve kasayı gereksiz yüklü voltajdan veya az voltajdan korumak. Öyle bir durumda psu da sorun olur. 1727692309 Direk yaz hocam windows u sonra zaten windows kurulumunda disk silme işlemi yapıyorsun.
  14. TyShame

Windows 11 Sorun var, Yardım?

2 yıldır win11 kullanırım böyle hatalar almadım nasıl başarıyosunuz anlamıyorum.
  15. TyShame

Windows 11'den 10'a düşüş

Otomatik çalışıyorlar hocam :) co pilot mesela sanıyor musunuz sadece siz kullanırken çalışıyor 😂 çok iyimsersiniz
  16. TyShame

2, 3 tane işe yaramayan araç mı ? Çekirdek yalıtım gereksiz soldaki haber kartlarını sevmiyorsanız gereksiz Copilot gereksiz zaten microsoft edge ve micrsoftun sitesine girdiğinde kullanabiliryorsun. Hava durumu gereksiz arka planda çalışıp duruyor Güvenli Yuva Tünel Protokolü Hizmeti...
  17. TyShame

E tamam kaç gb yiyor ? Benim sistemim win 11 home 16 gb ram yüklü gereksiz servisler + web experience pack kaldırınca defender aktifken 3.6 defenderi sildiğimde boşta 3.1 kullanıyor ? neresi fazla bunun win 11 gibi bir işletim sistemi için normal
  18. TyShame

Gereksiz servisleri kapat hocam sende ? Home yerine pro kurmuş arkadaş birde Pro versiyonda ram kullanımı tabii ki çok ev kullanıcısının işine yaramayan tonla araç var.
  19. TyShame

ANKET 📋 Gelmiş Geçmiş En Kötü Windows İşletim Sistemi Hangisi ?

2.9 hocam. Her özelliği de kapatmadım kullanıyorum diye fotoğrafları var bu konuda bakabilirsiniz.
  20. TyShame

ANKET 📋 Gelmiş Geçmiş En Kötü Windows İşletim Sistemi Hangisi ?

Ben kullanıyorum herhangi bir hata almadım hocam.
Top Bottom