Arama sonuçları: *

1. jeff123can

Hangi Web Tarayıcısını kullanmalıyım?

bazen google chromeye küsüp edgeye geçiyorum(hata olunca) 3 gün sonra tekrar chromeye geçiyorum. geçme sebebim bir oyun oynuyorum tarayıcıdan, sesini kapatıyorum. chromede tarayıcıyı kapatsam bile o sitenin sesini kapattığımı hatırlıyor ve tekrar açana kadar açılmıyor,edgede ise sekmeyi...
  2. jeff123can

Windows 10 Pro Retail Key nereden alabilirim?

https://incelego.com/windows-11-cmd-ile-programsiz-etkinlestirme-2022/ bu şekilde etkinleştiriniz.
  3. jeff123can

windows 11 mi 10 mu kurayım

11, bakma sorun yaşadım vb diyenlere. daha tek bir sorunla karşılaşmadım win11 de
  4. jeff123can

görev cubugu kişileştirme çalısmıyor.

demekki kayıtlı değil, etkinleştir
  5. jeff123can

Oem key ile bilgisayara sıfırdan windows nasil kurulur?

sen windowsunu normal şekilde kur, aktivasyon adımında keyini girersin olur biter
  6. jeff123can

Oem key ile bilgisayara sıfırdan windows nasil kurulur?

googleye nasıl windows kurulur yazdın mı :D 1689958239
  7. jeff123can

Masaüstü Simgeleri Fazla Büyük Nasıl Küçültürüm?

ctrl ye basılı tut ve mousenin scroll tuşuyla aşağı yukarı yaparak boyutunu ayarla masaüstündeyken ekran.
  8. jeff123can

Wi̇ndows Li̇sansini Nasil Uzatabi̇li̇ri̇z?

https://www.ergezer.com/2021/12/windows-10-programsz-etkinlestirme.html Şuradaki adımları takip et ve uygula.Windows 10 veya 11 farketmez. Orijinal olacaktır adımları yaparsan.
  9. jeff123can

Wi̇ndows Li̇sansini Nasil Uzatabi̇li̇ri̇z?

cmd bir kaç kod yazıp bedava şekilde kullanabilirsin veya kod satın alabilirsin.
  10. jeff123can

Windows 12 sizce oyun performansı nasıl olur

bi farkı yok ki windows 10 dan. performans farkı var sadece bence. daha iyi 11.
  11. jeff123can

11 devam. 12 gelince 12 ye geçerim :D
  12. jeff123can

windows 11 le aynı olur bence
  13. jeff123can

Nasıl format atılırr

❌googleye nasıl format atılır yazmak ✅foruma nasıl format atılırr yazmak
  14. jeff123can

Microsoft'tan korkuyorum

güzel bir şey bence,fiziksel olarak kapatmak en garanti seçenek.
  15. jeff123can

Microsoft'tan korkuyorum

bir laptopum veya kameram olsaydı bilgisayarımda,takardım şunu,kullanıcağım zaman açardım. https://www.amazon.com.tr/Laptop-Tablet-Kamera-Kapatıcı-Sürgülü/dp/B0B9QBZ4P8/ref=zg_bs_21074736031_sccl_1/257-3450504-2518238?psc=1 telefona da takarım da bunu büyük gelir diye takmıyorum.
  16. jeff123can

Microsoft'tan korkuyorum

bilmediğin her dosyayı indirirsen ,virüsüde yersin,izlenirsin de.telefonda bu risk daha az fakat bilgisayarda çok kolay bir şekilde kameraya erişilebiliyor.
  17. jeff123can

Microsoft'tan korkuyorum

O kızın kendi sorunu,psikolojisi bozuk olmayan biri sırf bu yüzden intihar etmez. Gerçi psikolojisi bozuk olmayan biri intiharı düşünmez bile.Benim bazen sadece aklıma gelir, sonra derim ki beni izleseler nolacak diye unuturum gider :D
  18. jeff123can

Microsoft'tan korkuyorum

benim önerim yok , ben daha önce hiç araştırmadım. standart kullanıcıyım windows kullanırım google kullanırım android kullanırım ve takmam böyle şeyleri :D 1687394849 bi telefonun ön kamerasından korkuyorum bazen, izleniyor muyum diye :D oda çoğu kişide vardır bu korku
  19. jeff123can

Microsoft'tan korkuyorum

hangisinde güvenli hissedeceksen ona geç
  20. jeff123can

Microsoft'tan korkuyorum

kullansan da herhangi bir suça karışırsan bulurlar seni merak etme :D
Top Bottom