Neler Yeni

Windows 10 Pro Retail Key nereden alabilirim?

Bthnsvc

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
723
İsim
Batu
En güvenilir yer neresi arkadaşlar? Oemde alabilirim format atınca falan gitmiyor ise fiyat farkıda çok değilse
Mesaj otomatik birleştirildi:

Burası güvenilir mi?

Son düzenleme:

jeff123can

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
728
İsim
Anonim

Bthnsvc

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
723
İsim
Batu
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

Ziya Enes

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
196
İsim
Ziya Enes
En güvenilir yer neresi arkadaşlar? Oemde alabilirim format atınca falan gitmiyor ise fiyat farkıda çok değilse

Burası güvenilir mi?
pazaramadan almıştım 12 tl

CptSpork

80+ Bronze
sağlam lisans güvenilirdir ama fiyatlar tuzlu olabilir bi tık diğer sitelere göre

Subzero.

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
103
İsim
s1000rr
İlgilendiği Kategoriler
bilgisayar.müzik.motorsiklet.spor

Burası güvenilir mi?
senelerdir bu siteden alışveriş yapıyorum .dilerseniz 10 dilerseniz 11 pro alabilirsiniz .

Bthnsvc

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
723
İsim
Batu
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

johan

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,426
İsim
ismail
Sağlamlisans'dan almıştım.Aldıktan 2 dk sonra geliyor mailine

CptSpork

80+ Bronze
Burada dikkat edilmesi gereken lisans türü. Benim tavsiyem Retail lisans. Çünki olurda anakart değiştirirseniz OEM key taşınamadığı için yeniden key almak zorunda kalacaksınız. Mak key ise birden fazla kişi kullanabilir, her an patlayabilir ve çok ucuzdur. Bizzat kendim sağlam lisansdan Retail aldım herhangi bir sorun yaşamadım. Retail lisans hem anakartınıza gömülür hem de microsoft hesabınıza bağlanır. Bir kaç gün önce de anakart değiştirdim, Retail lisansı yeni anakartıma sorunsuz taşıdım.

Windows 10 keyleri 11'de de aktifleşiyor. En ucuz Retail neredeyse oradan alın. Aldıktan sonra cmd'den keyin türünü kontrol etmeyi unutmayın.

Bthnsvc

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
723
İsim
Batu
Burada dikkat edilmesi gereken lisans türü. Benim tavsiyem Retail lisans. Çünki olurda anakart değiştirirseniz OEM key taşınamadığı için yeniden key almak zorunda kalacaksınız. Mak key ise birden fazla kişi kullanabilir, her an patlayabilir ve çok ucuzdur. Bizzat kendim sağlam lisansdan Retail aldım herhangi bir sorun yaşamadım. Retail lisans hem anakartınıza gömülür hem de microsoft hesabınıza bağlanır. Bir kaç gün önce de anakart değiştirdim, Retail lisansı yeni anakartıma sorunsuz taşıdım.

Windows 10 keyleri 11'de de aktifleşiyor. En ucuz Retail neredeyse oradan alın. Aldıktan sonra cmd'den keyin türünü kontrol etmeyi unutmayın.
cmdden nasıl kontrol ediyoruz 20 TL'ye mi ne ptt avmden aldımda

Top Bottom