Arama sonuçları: *

1. AK47

Dizüstü bilgisayarımın driverlarını güncelleme

@Abdullah Hacıgül reis müsait bir vakitte benim sorunuma bir göz atabilir misin acaba?
  2. AK47

hocam indirdim bunu da kurdum açtım ve sonuç aşağıdaki gibi
  3. AK47

Chipset'i bulamadım ve nvidia'nın sitesinden driver'ı indirip kurdum program yüklenirken aygıt bulunamadı tarzında bir hata verdi 1600644109 Nvidia'nın sitesinden indirip kurdum yüklerken grafik kartı bulunamadı diye bir hata alıyorum.
  4. AK47

Şimdi hocam bir şey soracağım. @Nightmare837 @xKaanCKx Asus'un sitesinden laptop modelimi girip driverları buldum. VGA driver'ı indiriyorum bu ekran kartının driverı. Bunun dışında sitede Bios, audio, LAN, Pointing Device (bu touchpad ile alakalı sanırım kullanmadığımdan indirmiyicem.)...
  5. AK47

Dediklerini tam olarak anlamadım ddu ile kaldırma vs birde chipset ve ekipmanlar dediğin nedir? Kulaklık vs kullanmıyorum zaten.
  6. AK47

Yüklemem gereken bir tek ekran kartı mı?
  7. AK47

Tamam işte bende kullanmadan nasıl kurabilirim diye soruyorum driverları nereden bulacağım bunun sadece ses kartı mı var? Ethernet kartı vs yok mu?
  8. AK47

Arkadaşlar merhaba. Laptopu ilk aldığımda driver booster yükledim ve bilgisayarıma deiverları otomatik olarak kurdu 1 hafta oldu olmadı bilgisayarı kapattıktan sonra bisaha açamadım. Ne yaptıysam olmadı ve format atmak zorunda kaldım. Format attıktan sonra deiver booster yüklemedim ve hiçbir...
  9. AK47

Driver booster nasıldır bi yazarmısınız

Laptop Özelliklerim: Ryzen 5 4600H - Nvdia GeForce gtx1650Ti - 8 GB ram - 256 m2 ssd
  10. AK47

Driver booster nasıldır bi yazarmısınız

Ben de laptopu ilk aldığımda driver booster ile kurdum driverları sonra pc açılmadı :D format attım ve hiçbir driver kurmadım daha demekki driver booster'dan kaynaklıymış peki driverları tek tek nasıl bulacağım bana yardım edebilecek var mı? Driver booster'da bir sürü dirver çıkıyordu çünkü.
  11. AK47

Yazılım Öğrenme

python temelin varsa python dan ilerle derim bence. Çoğu şeyi yapabilirsin o dili kullanarak.
Top Bottom