• Sizlerin forumda daha keyifli ve sorunsuz vakit geçirmesi adına gece saatlerinde bakım ve güncelleme çalışmaları yapılacaktır. İşlemler sürerken kesintiler yaşanabilir.

Arama sonuçları: *

1. fieryz

Çözüldü .

Tapatalk uygulaması üzerinden foruma girersen öyle yazıyor.
  2. fieryz

Chrome mi opera gx mi ?

Microsoft Edge kullanıyorum, öneririm.
  3. fieryz

Chorme dışında önerebileceğiniz tarayıcı önerileri varmıdır?

Yeni Microsoft Edge'i önerebilirim. https://www.microsoft.com/tr-tr/edge
  4. fieryz

Hangi yazılım dilinden başlamalıyım ?

Python diğer dillere göre daha kolaydır, Python ile başlayabilirsin.
  5. fieryz

Ücretsiz 1080p Video Edit yapabileceğim Program

Bu tür videolar için Camtasia Studio kullanılabilir, arayüzü çok basit ama ücretli bir yazılım.
  6. fieryz

Kullanmadım ama ücretsiz olarak bu var. Eğer basit arayüze sahip olan bir şey istiyorsanız para vermeniz gerek.
  7. fieryz

DaVinci Resolve kullanabilirsiniz. https://www.blackmagicdesign.com/tr/products/davinciresolve/
  8. fieryz

Antivirüs önerisi yapar mısınız (Avast, ByteFence, McAfee)...

Hepsini silip Kaspersky Security Cloud Free yükleyin. https://www.kaspersky.com.tr/free-antivirus
  9. fieryz

Antivirüs önerileriniz

Zaten Malwarebytes'ı açık tutmayacaksın. Bu yüzden sistemi yormayacak. Tarama yapman gerektiğinde açacaksın sadece.
  10. fieryz

Antivirüs önerileriniz

Anti Malware yazılımları, tarama için. Antivirüs yazılımları ise aktif koruma için.
  11. fieryz

Antivirüs önerileriniz

Çoğu özellik olmuyor ama bana göre paralı sürümlerdeki özellikler çok boş. Sistemi korumak için Free sürümü yeterli. Avast bilgilerinizi 3.şahıslara satıyor, bu yüzden önermiyorum.
  12. fieryz

Antivirüs önerileriniz

Avast kötüdür, önermem. Kaspersky deneme sürümü bittiğinde Free sürümüyle devam edin.
  13. fieryz

Video düzenleme programları

Nvidia'nın yazılımı gayet iyidir, kalite ayarları da gayet iyi.
  14. fieryz

Yani gerçekten YouTube'da bir yerlere gelmek istiyorsan videoları kaliteli yapman gerekiyor demek istedim.
  15. fieryz

Camtasia kullanımı kolay ve amatör bir programdır. Gerçekten iyi bir yerlere gelmek istiyorsan Adobe Premiere gibi detaylı yazılımları öneririm.
  16. fieryz

WİNRAR ne işe yariyor

Gerekli bir uygulama. .rar ve .zip gibi uzantılara sahip olan dosyaları açmanı sağlıyor.
  17. fieryz

Bilgisayara virüs mü girdi şuan?

Bağlantıya tıklamadıysan sıkıntı olacağını sanmıyorum. İçinin rahat olması için Malwarebytes ile tam tarama yapabilirsin.
  18. fieryz

AMD Radeon Relive Nasıl İndirilir?

Ekran kartın AMD değil mi ? Yazılımı indirdiğin zaman ReLive otomatik iniyor zaten.
  19. fieryz

AMD Radeon Relive Nasıl İndirilir?

Yüklü zaten. Ctrl+Shift+R kombinasyonu ile kayıta başlayabilirsin.
  20. fieryz

En iyi Anti-Virüs programı

Kaspersky öneririm.
Top Bottom