Arama sonuçları: *

1. Closer9

Adsl kullanıyorum, VDSL nasıl geçebilirim ?

Turknet kullanıyorum artmaz degilmi sabit fiyat ?
  2. Closer9

Hocam modemim hem adsl hem vdsl destekliyor turknetin internet sitesinden baktığıma göre de 50mbps VDSL destekliyor yazıyor. Şimdi girdim paket değiştirmede böyle bir şey var burdan da yapsam olurmu acaba ?
  3. Closer9

Arkadaşlar merhaba biz yeni eve taşındık ve yeni evde 50mbps VDSL destekliyor. Şuanda adsl kullanmaktayım VDSL'ye nasıl geçebilirim? Online işlemlerde göremedim.
  4. Closer9

50Mbps vdsl internet ile yayın açılır mı ?

Peki uploadda değişiklilik gösterirmi
  5. Closer9

Neden 15 20mbps ki baska biri genelde 38-44mbps alırsın diyordu
  6. Closer9

Vdsl ve fiber aynımı ?

Anladım peki biz şuan ADSL 140tl ödüyoruz vdsl 50mbps geçince fiyatlar değişirmi değişirse ne kadar olur yoksa aynı mı kalır
  7. Closer9

Vdsl ve fiber aynımı ?

Peki uploadda
  8. Closer9

Anladım teşekkürler. 1657576858 Bir sorum daha olacak biz normalde ADSL 150tl ödüyoruz bu hızda vdsl geçince fiyat değişikliliği olur mu ?
  9. Closer9

ben şuan adsl Kullanıyorum vdsl geçicem 38 illa 44 mbps arası ne kadar işimi görür ne işe yarar ?
  10. Closer9

Vdsl ve fiber aynımı ?

Arkadaşlar merhaba biz yeni eve taşınacağız ve yayın açmayı düşünüyorum yeni evde max 50mbps vdsl destekliyor yazıyor bu vdsl tam olarak ne demek oluyor ve fiber mi demek ?
  11. Closer9

Arkadaşlar merhaba ben direktmen mobil üzerinden oyun yayını açmak istiyorum en kötü 720p olur mu açabilirmiyim aşağıda yazdığım internet hızında ? yeni eve taşınıyoruz turk net den baktığıma göre “max 50mbps vdsl” destekliyor yazıyor bu 50mbps vdsl fiber mi oluyor ve sorunsuz şekilde donmadan...
Top Bottom