Arama sonuçları: *

1. K

Hangi sağlayıcıyı tercih etmeliyim? (Comnet,Netspeed..)

Bizde 16 mbps türktelekom paketi var. Altyapım aşağıdaki gibi ama aldığım hız 8 mbps. Duyduğum kadarıyla yeni çıkan yasa ile taahhütü böyle durumlarda ücretsiz şekilde bitirebiliyoruz. Bu yasa hakkında ekstra bilgisi olan varsa lütfen yazabilir mi?
  2. K

Hangi sağlayıcıyı tercih etmeliyim? (Comnet,Netspeed..)

Türknet ve ya Kablonet tercih edebilirsiniz.
  3. K

Türk telekom internet hızı 14 ile başlayıp 8.5 oluyor

Bizim paket daha yeni yükseldi eskiden zaten 8 mbps paket vardı ve 7 mbps hız veriyordu bu daha önce olan bişey değil. İlk defa paket yükselince oldu. Acaba altyapı eski olduğu için mi oluyor bunlar? Altyapı sorgulamada 75 mbps ye kadar destekliyor.
  4. K

Kapatıp açtım interneti ve ethernet portunu değiştirdim. Rica etsem bakar mısınız @alpolojix / Leroxy
  5. K

Yapacağım. Birde ethernet yerinde AĞ 12 yazıyor her reset atışımda ya da kapatıp açtığımda yükseliyor. Bunun bir etkeni var mıdır?
  6. K

Bizim paketimiz 8 mbps idi bu sene paketi 14 mbps ye yükseltmiş annemler sorun şu ki speedtestte 14 ile başlayıp yavaş yavaş aşağıya düşüyor kimse kullanmadığında 8.5 sabit oluyor. Birisi kullanıyorsa 6-7 civarında oluyor. Bunun sebebi nedir?
  7. K

Uygun Fiyatlı modem ve ethernet kablo önerisi

Ugreen cat 7 2.5 m kablo kullanıyorum bir sorun yaşamadım gayet güzel bir ürün.
  8. K

Vodafone saha yetkilisinin verdiği broşür hakkında

Taahhüt olduğuna dair bir şey yazmıyor. Ama muhtemelen vardır.
  9. K

Vodafone saha yetkilisinin verdiği broşür hakkında

Yaklaşık 1 saat önce vodafone saha yetkilisi olduğunu söyleyen birisi bir broşür verdi ve biraz reklam yapıp gitti. Broşürde; 24 mbps vodafone fiber internetin 60₺ olduğu yazıyordu Modem ücretinin 8₺ olduğu yazıyordu Son olarak başka firmadan geçenlere 500₺ ye kadar cayma bedelinin...
  10. K

süperonline 25mbps online oyun için yeterlimidir

Wifi ile bağlanırsan jitter denilen dalgalanma olayı illaki olacaktır ama ethernet kablosu kullanırsanız daha stabil çalışır. 5 kişi internete bağlanıyorsa her türlü jitter oluşur ama o 5 kişinin internetle neler yaptığı da önemli.
  11. K

arkadaşlar 100 mbps internetim var torentten oyun indirirken max 5.0 megabayt görüyom

Dostum o kadar iyi internetin varsa belki steamden bir kaç oyun satın almayı deniyebilirsin.
  12. K

Türk telekom anlık yavaşlama sorunu

TTnet rezaleti işte. Offf nefret ediyorum şu şirketten. Bu hayatta bi bilgisayardan bide internetten kimsenin ömrü boyunca çekmedeği sıkıntıları çektim.
  13. K

Türk telekom anlık yavaşlama sorunu

Az önce ekran kartı sürücümü güncelledim ve internet hızımda speed test atamıycak kadar ciddi bir yavaşlama oldu. Reset attım ve hızlı kurulum yaptım ancak nafile şu an ne yapmalıyım. Sizdede böyle mi yoksa sadece bana mı oluyor? İnternetim türk telekom.
  14. K

bu ethernet kablosu nasıldır?

https://www.amazon.com.tr/gp/product/B00QV1F19W/ref=ppx_yo_dt_b_asin_title_o00_s00?ie=UTF8&psc=1 fiyatında artış var yapıcak bişe yok :(
  15. K

bu ethernet kablosu nasıldır?

Ben 2 metre cat 7 kabloyu prime video indirimi olmasına rağmen 33 tl ye almıştım. Amazon prime ın varsa Ugreen cat 7 flat kabloyu önerebilirim. 10mt ethernet kablosu,hemde 25 tl bence çok bişe bekleme.
  16. K

Eski vdsl altyapısını düzelttirmek için kaç tl alırlar

7 indirme 30 ms 0 57 upload 1603293907 30 ms 7 down. 0.70 upload
  17. K

Müşteri hizmetlerinden mi öğreneyim ?
  18. K

Hiçbir fikrim yok aylık 60 tl ödüyorum. Muhtemelen 15 lik.
Top Bottom