Arama sonuçları: *

1. RedBuff

İnternet Sağlayıcı Önerileri

evet taahüt bu tarz firmalarda yok keşke bize seçim imkanı sunsalar 1659013686 134 tl 100mbps fiber tarifesi bunda modem kurulum aktivasyon gibi şeyler için ekstra ücret yok demi sitelerinde yazmışlar ama emin olmak istedim türktelekomdan geçicem ağustosun 6 sında bide modemi kendileri...
  2. RedBuff

Sorunum yok 16mbps 24 ay taahüt 130tl istiyorlar saçma geldi. Türknet yeni zamla 170tl falan olmuş sanırım oda aşırı pahalı 1658961531 Bulundurucam ama keşke taahüt seçeneğide olsa şu şartlarda taahüt önceliğim diyebilirim durmadan fiyat artışları falan hoş olmuyor
  3. RedBuff

Merhaba türktelekom taahütüm bitiyor bende firma değiştiricem 1 2 hafta içerisinde aklımda Comnet ve netspeed firmaları var comnet 12 ay taahüt 110tl 100mbps (modem yok) netspeed 134tl taahütsüz 100mbps (modem dahil) 2 side fiber bu firmaları kullanmış olanlar yardımcı olabilirmi önerir misiniz?
  4. RedBuff

İnternete Gelecek Zamlar Yüzünden Taahhütlü'ye Geçmeli miyim ?

Bence mantıklı şuan 16mbps 80tl tarife kullanıyorum türktelekom normalde yükselticektim aradılar 16mbps 120tlden devam edebilirsiniz dediler cidden fiyatlar aşırı tuzlu internet yükseltelim dedik 16mbps alırsak şükredicek haldeyiz
  5. RedBuff

İnternet sağlayıcısı önerileri

Merhabalar yakın tarihte internet sağlayıcımı değiştiricem. Şuan Türktelekom kullanıyorum ama memnun değilim değiştirmeyi düşünüyorum. Türknet,netspeed,gibir,comnet gibi firmalara baktım fiber 100download 8upload veriyorlar ama emin değilim beni yorarmı araştırdım baya şikayet var çoğu bağlantı...
Top Bottom