Arama sonuçları: *

1. cr4ck

Upload hızım neden 20 Mbps? (netspeed)

Bir kişi daha konu açmış genel olarak yüksek niyeyse.
  2. cr4ck

Turknetten baska bir internete geçeceğim

Türknetten ayrılanları anlamıyorum, eninde sonunda hepsine zam gelecek. Memnunsanız çıkmayın ha memnun değilseniz orasını bilemem.
  3. cr4ck

Öneri Zamlar Gelmeden İSS'lere Göz Atıyoruz

Millenicom kullanıyorum 2 gündür ara ara zortluyor internet, forumda zor geziyorum şu an...
  4. cr4ck

İnternete zam yolda: Millenicom taahhüt yaptırmıyor

Daha 1-2 hafta önce konuştum taahüt yapmaları istedim ama yapmıyoruz dediler.
  5. cr4ck

Millenicom deneyimim ve incelemem

Benimde aynı şekilde upload hızım aniden 10'dan 4'e düştü bir türlü düzelmedi arayıp sordum aynı cevapları aldım. Taahütümde önümüzdeki ay bitiyor, hangi firmayı tercih etmeliyim karar veremedim.
  6. cr4ck

Millenicom internet çok yavaş

Ben de 1 haftaya yakındır kablosuz yavaş niyeyse.
  7. cr4ck

Yardım İnternetim Gereğinden Fazla Hız Veriyor Sıkıntı Olurmu?

Eylülün 17-18 inde bu hızla çıkartacakları söylenmişti nedenini bilmiyorum.
  8. cr4ck

Milenicom alınır mı ?

Daha geçen gün öyle oldu zaten, daha da artabilir hiç belli olmaz.
  9. cr4ck

Millenicom tarife zammı

Benim taahütlü olduğu için sabit fiyattır o zaman.
  10. cr4ck

Millenicom tarife zammı

Taahütlü mü kullanıyorsun?
  11. cr4ck

Millenicom tarife zammı

Ben de aynı fiyat gözüküyor, tarifem kısmından bakıyorsun değil mi?
  12. cr4ck

Yardım Millenicom Nasıl alınır mı? ?

Neredeyse 1 senedir kullanıyorum, ben de ttden geçmiştim. Memnunum fakat son 1-1.5 haftadır upload'ım 10'dan 4.5 a indi. Arayıp sordum sorun yok dediler. Çevremde kullananlardan böyle bir şey yaşayan yok. Onun haricinde kullandığım süre boyunca başka bir sorun yaşamadım.
  13. cr4ck

Yardım Türknet hız normal modemde ms var

Millenicom da aynı sorunu yaşıyorum, genel bir sorun var sanırım. Aynı şekilde aradım bir sorun yok dediler.
  14. cr4ck

Türk Telekom tüketici hakları mahkemesini kazanabilir miyiz?

Yani kimsenin bu konuda kesin bir şey söyleyebileceğini düşünmüyorum ama umarım kazanırsınız. Yıllarca az çekmedim şu firmadan.
  15. cr4ck

İnternetim Neden Hızlandı?

Son zamanlarda çok laf yiyince ve diğer internet firmalarına geçiş yapanlar olunca bir şeyler yanlış gittiğini fark edip düzelmeye başladılar herhalde.
  16. cr4ck

Türknet mi Milleni mi ?

Yazmışlarsa iyi o zaman ben aldığım zaman görememiştim. Şahsen ben memnunum bu arada 52 min alıyorum upload'ım ilk aldığım zamanlar 5'i geçmiyordu. Fakat son birkaç haftadır upload hızım 9-10 lara çıktı.
  17. cr4ck

Türknet mi Milleni mi ?

Bende 61 mbps altyapıya sahibim millenicom'a geçiş yapalı 3-4 ay oluyor. Arayıp konuşmanı öneririm sitede 35 mbps paket var fakat ellerinde 50 mbps download 8 mbps upload pakette bulunuyor. Siteye koymamışlar saçma bir şekilde.
  18. cr4ck

Millenicom Vs NetSpeed

Arayıp konuş sitede olmayan paketler mevcut diye biliyorum şahsen ben 50mblik kullanıyorum. Aldığım zaman sitede yoktu.
  19. cr4ck

Millenicom geçiş kodu

Arkadaşa atmasaydım atardım :(
Top Bottom