Arama sonuçları: *

1. elprofessor

Yardım Merkezi İnternet Sistemi nedir?

en iyi verimi cat 6 kablosu ile alırsın. al 15 m lan kablosu üstten veya alttan taşı odana çek. modemi odana çekmek istersen küçük kutudan modeme gelen lan kablosuna bağlamalısın 15m lan kablosunu.
  2. elprofessor

Ben teşekkür & rica ederim sizede.
  3. elprofessor

Süper gelişmeler bunlar. hele evim dağdan 2km uzak olmasına rağmen.
  4. elprofessor

Türk telekom sana bir liste verecek seçeceksin paketini. Ben turknet olarak söylüyorum 10mbps de aynı fiyat 1000mbps de. altyapının sağladığı maksimum hızı sabit fiyatla veriyor. 1696365596 Ben bunu ödüyorum.
  5. elprofessor

Aynen öyle. 2. kez aynen öyle. modemim kendi hatamdan bozuldu onun dışında bir sorun yok. 4 yıl oldu geleli buraya.
  6. elprofessor

Yarın öğrenirsin. her türlü aynı şeyin laciverti ama bende bodrumda olması daha etik. fiber kablonun benim yüzünden kırılma derdi yok. kullanıcı hatası yok.mis. 1696365031 Yok. asla. zaten bodrumun gponu pahalı ve büyük bir şey benim apartmanda 24 daire var bir şikayet almadım. 1696365069 Eve...
  7. elprofessor

Bu olay üzerinden. GPON yine TTNET. TTNET bu özelliğe izin veriyor.
  8. elprofessor

Eğer TTnet için bir gpon gelecekse. 1GBIT'e kadar internet alabilirsin. Ama eğer ki altyapın TT, sen benim gibi turknete geçmek istersen max hız 100MBIT sınırlı ki hiç olmamasından iyi. GPON, Bodrumda da olsa evde de olsa olay hep böyle. 1696364742 Fiber cam kabloadan sinyalleri gpon internete...
  9. elprofessor

3. Fotoğraftaki kare kutu yani gpon mu çekilecek? gpon sabit yerinde kalır odana kadar CAT6 lan kablosu al çek modemi odana o şekilde bağlayabilirsin. 1. Fotoğraftaki gibi bodrum GPON ise bu lan uzatıcı aparatla lan kablonu odana kadar çekip odana modemi kurabilirsin 1696364513 Evet. Bodrumda...
  10. elprofessor

3 sekme açık 16 veriyor. sadece oyun ile 7 MS'e kadar iniyor.
  11. elprofessor

TT altyapısı ile 100/15 MBIT TurkNet kullanıyorum. sıkıntı yok istediğin operatöre geçilir.
  12. elprofessor

Eğer fiber ise bodrumda GPON olur. modem eve lan kablosu ile gelir sende modemin wan portuna bağlarsın. Mantıklı bir çözüm fotoğrafını bulursam ekleyeyim.
  13. elprofessor

BİMCELL Genç Pakete Zam Geldi

Düşünsene köylüsün + Vodafonelisin.
  14. elprofessor

BİMCELL Genç Pakete Zam Geldi

TurkTelekom, BIMCELL,Vodafone size yemin ediyorum salonda 1 wcde 5 diş çekiyor.
  15. elprofessor

Öneri Hangi internet sağlayıcıyı kullanmalıyım?

şehir ilçe neresi acaba?
  16. elprofessor

Öneri Hangi internet sağlayıcıyı kullanmalıyım?

tt altyapıdan turknet geç. 250 tl di sanırım 100 mbit down 15 up veriyor.
  17. elprofessor

Gıbırnet ev interneti alınır mı 110tl

Sana o fiyatı söyleyen seni biraz cikmiş hocam
  18. elprofessor

Superonline binaya kutu ne zaman koyar

Aktif görünüyor ise internetten başvuru yap. Kurulum için gelen ekipler zaten kutu montaj edilmedi ise bile montaj ederler internetini açarlar hocam.
  19. elprofessor

Binada Yok Yok 3 Altyapı Bir Arada

Gigafiber 😍
  20. elprofessor

Binada Yok Yok 3 Altyapı Bir Arada

(Bayrampaşa eski ikamet ettiğim yer ama gop çocuğuyum)
Top Bottom