Arama sonuçları: *

1. p04w04p5

Yardım TurkNet çok pahalandığı için yeni bir ISS arayışındayım

Gerçekten bu durumda hangi interneti kullanacağımı bulamıyorum. İyi bir ISS yok ki. Zaten hepsi de aynı altyapıyı kullanıyor. Değerli görüşleriniz için teşekkür ederim.
  2. p04w04p5

Bu şekilde cevap vermesi bile çok ironik olmuş. Bu hız olaylarını üst komşum tamamen yaşıyordu. Oyunlarda da ben 8 Mbps internet ile 12 ping alırken onunki de 24 Mbps ile 300 altına inmiyordu. Değerli cevabınız için teşekkür ederim.
  3. p04w04p5

Yaşadığınız sorunları öğrenebilir miyim? GIBIRNet konusunda ben de böyle şeyler duymuştum ama memnun olanlar da var. Düşüncelerinizi öğrenmek isterim. 1660504925 Evet, hocam. Modem hat değerlerine göre o hızları almam gerekiyor. Bunu ben de biliyorum lakin yine de bir fikir alışverişi yapmak...
  4. p04w04p5

Tabii ki de, yalnız dediğim gibi sanırsam bir ayar yapmaları gerekiyor. Modemdeki ve sorgulama siteleri üzerindeki değerler sürekli değişiyor. TT'deki adam kesinlikle altyapınız "100 Mbps destekliyor." dedi. 1660501669 Taahhüt konusunda ben de gerçekten aynısını düşünüyorum. TurkNet de...
  5. p04w04p5

GIBIRNET nasıldır sizce?

Konuyu takip ediyorum. Ben de aynı ikilemdeyim.
  6. p04w04p5

Size ekleme yapmak istiyorum. 8 Mbps TT paketi kullanırken burada 16 yazıyordu. 24'lük pakete geçtim bu sefer de burada 30 civarı yazmaya başladı. TurkNet 35'lik pakete geçtim ve 35 yazdığını fark ettim. Şu ân ise 50 Mbps paket kullanıyorum ve değerler bu şekilde. TT'nin ilçe şubesine gittim ve...
  7. p04w04p5

Hangisi için sormuştunuz, acaba? Alıntılama yaparken istediğiniz mesajı bırakıp, diğerlerini silebilirsiniz. Eğer GIBIRNet için sorduysanız 110 TL, TT ise iki-üç katı farkıyla aynı hızı sunuyor.
  8. p04w04p5

Değerli cevaplarınız için teşekkür ederim. IPv6 konusunda çok da sorun yaşayacağımı düşünmüyorum. Şu an uygun fiyatlı olmasıyla GIBIRNet cidden tatmin ediyor. Bir günde faks ile mi geçtiniz yoksa e-Devlet üzerinden mi? 1660500392 Evet, aslında altyapı sahibim olan TT 100 Mbps değerini çok...
  9. p04w04p5

Selamlar, Öncelikle herkese iyi forumlar dilerim. Ben halihazırda altyapıma göre tanımlanmış 50 Mbps TurkNet paketi kullanmaktayım. Bu paket için 170 TL gibi bir rakam ödüyorum. Ben de geçenlerde düşündüm ve belki de HiperNet yani FTTN(VDSL 2+) altyapıya sahip evim için daha iyi bir internet...
Top Bottom