Arama sonuçları: *

1. B

Steam bekletme süresi

tamadır teşekkür ederim 1623967619 Peki size bir şey sorabilirmiyim bundan önce koyduğum bir item satılmış fakat bunlar neden böyle oluyor onda onay istememişti ondan olabilir mi?
  2. B

Steam bekletme süresi

ben sanırım konuyu anladım ben steam doğrulayıcıyı biraz geç açtım 1 2 gün sonra ondan galiba 1623966395 şu şekilde ben her steam hesabına girrmek istediğimde bana steam guarddan doğrulama istiyor 1623966647 veya bir eşyayı satmak istediğimde steam guarddan onaylıyorum
  3. B

Steam bekletme süresi

sizin bir fikriniz varmı?
  4. B

Steam bekletme süresi

evet bir haftadır 1623964377 hatta şimdi bir daha deneyeyim 1623964444 yine olmuyor 1623964713 1 haftadır kullanıyorum yukarıdaki uyarıda kalkmıştı fakat pazara koyduğumda yine bekletiliyor 1623964956 peki saati saatine koyduğum için olabilirmi çünkü kalktıktan hemen sonra falan koydum 1 gün...
  5. B

Steam bekletme süresi

steam guardı 1 hafta kullanmama rağmen bu hatayı alıyorum
  6. B

Steam bekletme süresi

Malefes şu
  7. B

Steam bekletme süresi

8. B

Steam bekletme süresi

9. B

Steam bekletme süresi

Hayır sıkıntı şurada birçok arkadaş 1 hafta bekledikten sonra pazara koyunca satılacağını söylemiş ben 1 hafta bekleyip tekrar pazara koyduğumda aynı hatayı alıyorum itemlerim bekletiliyor
  10. B

Steam bekletme süresi

Merhaba arkadaşlar.topluluk pazarından CS go İtemleri satmak istiyordum fakat karşıma Steam bekletme süresi çıktı Steam guarddan onayladım ve 1 hafta bekledim fakat İtemleri tekrar koyduğumda aynı sorunu bir daha yaşadım.Bir fikri olan varsa lütfen yazsın
Top Bottom