Arama sonuçları: *

1. MertFM

Valoranttan 6 Ay Ban Yedim

demek ki öncesinde defalarca ban yemişsin şimdi de 6 aylık gelmiş
  2. MertFM

instada askeri personel olarak biri hesap almak için yazdı

biri askeri persnelim diyorsa %90 dolandırıcı oluyor sahibindende de çok varlar gerek yok
  3. MertFM

GECE PAZARINIZ NASIL!!!!!

bana asil phantom geldi ama protokol var diye almıyorum :/ 1680749614 bir de gitti gösterişli bıçak geldi yaparlarken ne düşünmüşlerde mağazama geldi onu da anlamadım
  4. MertFM

zaten 3 tane bilgi videosu çeken kanal varda onları izlemeye de gerek yok ki sürekli gece pazarı aynı mantıkla geliyor 1680749251 asil karambit gelir 3550 vp asil karambit 3550 vp üstü bıçaklar gelmiyor yağmacı karambit 4200 vp civarı
  5. MertFM

3500 vp üzeri bıçaklar gece pazarına gelmiyor nasıl gelmiş acaba D: 1680748829 durduk yere niye yalan söyleme ihtiyacı hissettin ki 3500 vp üzeri bıçaklar gece pazarına gelmeyeceğini söyledi valorant :/
  6. MertFM

"Lol" neden oynanmaz?

40 vurmamışsın ki report
  7. MertFM

Valorant bu hesap alınır mı?

valo da hesap alınmaz ilk bilgilerini bilen geri alabiliyor hesabı bir şey de yapamıyorsun hesap satmak yasal değil
  8. MertFM

Csgodaki İtemlerimi Satmalı Mıyım (Source 2)

ben satmayacağım ama uzun vade tutmak gibi planın yoksa sat çünkü şu sıralar operasyon da gelicek o zaman da fiyatlar düşüyor yeni oyun gelmez mevcut oyuna güncelleme gelir Dota 2 de de öyle olmuştu sadece motor değişti
  9. MertFM

Steam cs go 2 geliyor

csgo 2 değilde güncelleme olarak geliyor gibi gözüküyor
  10. MertFM

valorant hesabım kaç tl eder?

300 e bile alan olacağını sanmıyorum pek kullanılan skinler yok elo da çok kötü
  11. MertFM

İyi bir oyuncu olmak için 144 Hz şart mı?

kimseyi 144hz var diye 1 den 10 a taşımaz sadece oyununa + olarak katkı sağlar kardeşim 60hz oynuyor 5ms piyasada gördüğüm çoğu esporcudan iyidir 15 yaşında daha muhtemelen esporcu bile olur çalışırsa , 144hz katkı sağlar ama büyütüldüğü kadar değil.
Top Bottom