Arama sonuçları: *

1. cakaresul

Metin2'ye başlamak istiyorum. Aktif oynayan arkadaşlar var mı ?

Şuan okul sebebiyle oynamıyorum, onun dışında düzenli olarak açılan pvpler var giriyorum 15 gün hayatsız gibi oynuyorum sonra çıkıyorum canım çekince yine pvp devam. TR nin oynanmayacağını düşünüyorum.
  2. cakaresul

Bu site güvenilir mi? virüs olabilir mi?

valla bi yandan öyle bir şey olsa batar oyun diyorum ama bir yandanda yukarıdaki arkadaş gibi yaptığını iddia edenler var
  3. cakaresul

boş evet ama 8-10 yıl önce oynamıştım en son oyunu şimdi tekrar sardım. pay to wine çevirmişler o yüzden istiyorum 1668775991 ben hiç yapamadım o zamanlar, yaşım küçüktü bilgisayardan da anlamazdım çok gerçekten yapılıyormuydu öyle ya
  4. cakaresul

bu videoda dragon city gems hilesi gösteriliyor ama site bi şüpheli geldi bana telefona virüs falan bulaşsın istemem rica etsem bi videoyu ve siteyi kontrol edebilir misiniz? çocukkende yapamamıştım şimdide yapamıyorum içimde kaldı :D https://dragoncity.shop/
  5. cakaresul

LoL oyun bulma süresi

Bende eskiden oynardım, şuan valorant oynuyorum. TFT de lolden daha çekici geliyor. Eğer millet de benim gibi düşünüyorsa riotun bunu düzeltmesi için tekrardan lolü ilgi odağı yapmaları lazım, bana kalırsa zor
  6. cakaresul

valo server mı gitti

12-7 son sayıyı alıyorduk tek adam kalmıştı oyun gitti kafayı yicem
Top Bottom