Arama sonuçları: *

1. feritmusaoz

Galatasaray, F**Ö ve Ali Koç

Belözoğlunun da fetullah la fotoğrafı var. Ülkede fotoğrafı olmayan adam mı kaldı? Neymiş fetö nün okulunda yetişmiş, ne kadar masum vay! TSK'daki üst düzey General diye zırvalamışsın, Ulan alparslan türkeş bile fetöyü yalıyordu zaten, ordu sanki fetö karşıtıymış gibi anlatıyorsun, ordunun...
  2. feritmusaoz

daha güveniliri varsa söyleyin
  3. feritmusaoz

verilerin hepsini beinsports ve ntvden aldım. Araştırabilirsiniz.
  4. feritmusaoz

yazdığım hangi şeyin hatalı olduğunu söylerseniz değiştireyim 1711479184 okumanı öneririm
  5. feritmusaoz

yukarıda yazdığım gibi son zamanlarda ilgilenmiyorum, sadece medyada çok fazla yalan bilgi döndüğü için insanları aydınlatmak istedim 1711478155 geçen sezonki ziraat tr kupası gs başakşehir maçının özetini izlemenizi tavsiye ederim. Gsli olup olmadığı açık şekilde belli oluyor. Resmen elimizden...
  6. feritmusaoz

hocam zaten medyada sürekli gördüğüm için araştırdım farklı kaynaklardan. Millet sosyal medyada uçuk kaçık şeyler konuşuyor
  7. feritmusaoz

hayır araştırdım. Yanlışlarımı söylerseniz düzeltirim.
  8. feritmusaoz

USIDFHSFHSDKLJFGSDKFGDSŞLKGSDŞG 1711477669 Galatasaray'a Burak Elmas başkan olarak gelip takıma rezalet bir sezon geçirttikten sonra direk gönderilmişti. Maçı 10-0 kazansak bile taraftar susmadı ve tepkisini koydu. Ali Koç ise sürekli gündemi değiştirip, futbolu saha dışına taşıyor. Her sezon...
  9. feritmusaoz

teşekkür ederim. Dediğim gibi Ali Koç'un varlığı biz Galatasaraylıların işine geliyor. Bana kalırsa kalsın gitmesin zaten. Ama fenerbahçeli taraftarları aydınlatmak için böyle bir yazı yazmak istedim. 1711477167 eyvallah
  10. feritmusaoz

daha para birimlerinden haberin yok SDFHJSOIFHSDIFJSDJGKL TRT Spor, maçkolik ve bein sportstan bakabilirsin borca. 3 Şubat 2024 itibari ile 11 milyar 466 milyon tl borçları var 1711476995 gene harika bir yorum. Karşıya saldırdığı yetmediği gibi 5 yıldızla şunla bunla kendi camiasını da...
  11. feritmusaoz

mükemmel bir yorum. Zaten sürekli dünyaya rezil oluyoruz. Ben gsye de masum demiyorum ama ali koç geldiğinden beri lig çığırından çıktı.
  12. feritmusaoz

anlamadım :D? Bende neden yanık olsun ki? Sadece konuyu aydınlatmak istedim
  13. feritmusaoz

light temada kullananlar için kötü olmuş, ben dark temada kullanıyorum fark etmemişim kusura bakmayın 1711476146 çok teşekkür ederim.
  14. feritmusaoz

ligden nefret ediyorum, son zamanlarda takip etmeyi de bıraktım. Fakat instagramda çok fazla bu konuda şey görünce araştırıp insanların okumasını istedim 1711476081 aynısını bugün de fenerbahçe ye verilen penaltı için söylediler, hakem dedi ki durmuş görüntüden karar verdim. Ayrıca daha 2 hafta...
  15. feritmusaoz

benim açımdan çok rahat okunuyor acaba paylaşırken mi bir sorun oldu
  16. feritmusaoz

siz bilirsiniz.
  17. feritmusaoz

bu kanıya nasıl vardınız? Yazıyı okumadığınızı varsayıyorum
  18. feritmusaoz

Bugünkü yazımda son zamanlarda adı sık geçen Galatasaray ile f**ö olaylarını açıklayacağım, iyi okumalar... NASIL BAŞLADI?: Her şey 2018'de Fenerbahçe başkanı seçilen Ali Koç adlı beceriksiz ile başladı. KOÇ HOLDİNG! Türkiye'nin en büyük ve en zengin şirketi. Doğal olarak Fenerbahçe camiası...
  19. feritmusaoz

Galatasaray Tur Atladı! SONUÇ: 1-0 - Toplam: 3-2

Şu oliveira yı nasıl hala kadroya sokuyorlar deliriyorum kırk yılda bir bi halta yarıyo diye şişirdiler balonu kaç maç kaybettik onun yüzünden
  20. feritmusaoz

9 Yıl aradan sonra 22 yaşında takıma girebilir miyim?

Ne güzel hocam, profesyonel yapabilir misiniz bilmiyorum ama eski günlerdeki gibi oynamak çok zevk verir bence. Gerçi daha 22 yaşındasınız eski günler pek sağlıklı bir terim olmadı 😀
Top Bottom