Neler Yeni

Galatasaray, F**Ö ve Ali Koç

Nquyen

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,618
İsim
Selim
Okumadım ama evet Galatasaray fe@to 👍 eşit: hakan şükür e 👌

xxefe

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
474
İsim
Efe Aksu
teşekkür ederim. Dediğim gibi Ali Koç'un varlığı biz Galatasaraylıların işine geliyor. Bana kalırsa kalsın gitmesin zaten. Ama fenerbahçeli taraftarları aydınlatmak için böyle bir yazı yazmak istedim.
Mesaj otomatik birleştirildi:

eyvallah
Mali moç şampuan fenerbahçe başkan

CupOk

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
758
İsim
.
gene harika bir yorum. Karşıya saldırdığı yetmediği gibi 5 yıldızla şunla bunla kendi camiasını da kandırıyor. Bana sorarsan Ali Koç gitmesin zaten, nasıl olsa beceriksiz, bizim işimize geliyor. Benim anlamadığım geldiğinden beri hiçbir halta yapmayan bu adam nasıl 6 senedir fenerin başında :D?
3 yıldızı kaldırıp '' Büyük takımlara bakın hepsi yıldızsız arma kullanıyor yigen biz böyle büyük bir kulübüz işte anlarsın ya'' diyen koç yalayıcı fenerli tayfa vardı bir ara. Sonra koç çıktı 2 sene sonra 5 yıldızlı formamız ile sahadayız deyince hepsi Twitter hesabından 5 yıldızlı konsept fener forması fotoğrafı paylaşıp '' TR'nin tek 5 yıldızlı takımı Fenerbahçe'dir:cool:'' triplerine girdiler. Yanlış bilmiyorsam önümüzdeki sene ali koçun demesiyle, eğer ki lafından dönmezse, 5 yıldızlı forma ile çıkmaları lazım ve herkes biliyor ki yine lafını yutacak. Seneye yine eğlence var:kekw:

Emsal

80+ Silver
Ali Koç u koruyacak değilim ama gs kadar lobisi olan takım Türkiye’de kesinlikle yok bu forumdan dahi anlamayabilirsiniz çocuğundan yaşlısına gsli çoğu tarafgir baskı ve zorba yapıyor birazdan bu mesajıma da alıntılar gelirse o da ayrı bir delil olur:)

AlpBeyk

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
443
İsim
alperen taha demir
teşekkür ederim. Dediğim gibi Ali Koç'un varlığı biz Galatasaraylıların işine geliyor. Bana kalırsa kalsın gitmesin zaten. Ama fenerbahçeli taraftarları aydınlatmak için böyle bir yazı yazmak istedim.
Peki ciddi manada fenerbahçeye bu kadar bağlı fanatik olan kişiler hani madem bu kadar bariz ali koçun böyle olduğunu gördükleri halde (yazılan yazıya göre) neden tepki vermiyolarlar tabi veriyolardır ama bi takımın en değerli şeylerinden biri taraftar taraftarın ortak bi görüşü olduğu zaman bunu takıma yaptırabilmeli bence tepkisiyle

feritmusaoz

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
716
İsim
Musa ÖZ
3 yıldızı kaldırıp '' Büyük takımlara bakın hepsi yıldızsız arma kullanıyor yigen biz böyle büyük bir kulübüz işte anlarsın ya'' diyen koç yalayıcı fenerli tayfa vardı bir ara. Sonra koç çıktı 2 sene sonra 5 yıldızlı formamız ile sahadayız deyince hepsi Twitter hesabından 5 yıldızlı konsept fener forması fotoğrafı paylaşıp '' TR'nin tek 5 yıldızlı takımı Fenerbahçe'dir:cool:'' triplerine girdiler. Yanlış bilmiyorsam önümüzdeki sene ali koçun demesiyle, eğer ki lafından dönmezse, 5 yıldızlı forma ile çıkmaları lazım ve herkes biliyor ki yine lafını yutacak. Seneye yine eğlence var:kekw:
USIDFHSFHSDKLJFGSDKFGDSŞLKGSDŞG

Peki ciddi manada fenerbahçeye bu kadar bağlı fanatik olan kişiler hani madem bu kadar bariz ali koçun böyle olduğunu gördükleri halde (yazılan yazıya göre) neden tepki vermiyolarlar tabi veriyolardır ama bi takımın en değerli şeylerinden biri taraftar taraftarın ortak bi görüşü olduğu zaman bunu takıma yaptırabilmeli bence tepkisiyle
Galatasaray'a Burak Elmas başkan olarak gelip takıma rezalet bir sezon geçirttikten sonra direk gönderilmişti. Maçı 10-0 kazansak bile taraftar susmadı ve tepkisini koydu. Ali Koç ise sürekli gündemi değiştirip, futbolu saha dışına taşıyor. Her sezon sonu ligde batırmışken, iyi transferler yapıp 5 yıldız gibi saçmalıklarla taraftara bir şekilde unutturuyor. Tamamen taraftarın suçu.

Ali Koç u koruyacak değilim ama gs kadar lobisi olan takım Türkiye’de kesinlikle yok bu forumdan dahi anlamayabilirsiniz çocuğundan yaşlısına gsli çoğu tarafgir baskı ve zorba yapıyor birazdan bu mesajıma da alıntılar gelirse o da ayrı bir delil olur:)
ne alaka hocam? 20 milyondan fazla taraftarı olan bir takımı nasıl genelleyebiliyorsunuz? Ona bakarsak biz de rambo okan denen deliye göre fenerbahçeliler ruh hastası diyelim

serwintes

80+ Gold

eyvallah
vasfin nedir bu dönemleri ergen youtuberlardan mi dinledin

feritmusaoz

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
716
İsim
Musa ÖZ

CupOk

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
758
İsim
.
Uygunsuz Dil & Küfürlü Paylaşım
Ali koç her sene sonunda bizim fenerlileri başka bir şey ile oyalıyor çünkü ve adamın parası var ''takımın borcunu bitiriyor hele bir bitsin ligin a*ına koyucaz'' diyen kesim de var. Burak elmasın da parası vardı ama gs taraftarı sene sonu gelmeden adamı şutlayıp ligde şampiyon oldu. Bunların da eşşekliği avrupada önüne gelene yenilmeleri ama neyse . Ben şahsen bizim takımların konferans ligi gibi bir ligde final oynayıp kupayı almalarını istiyorum. Tam bizimkilerin ayarında bir turnuva. Elin yunanı konferans liginde 2 takımı çeyrek finale göndermiş ve finalde 2 takımında kapışmasını hayal ediyor biz ise böyle boş konularda birbirimizle kavga edip hiçbir başarı gösteremiyoruz.

serwintes

80+ Gold
sana kesin yanlışsın kesin doğrusun demiyorum ama medyaya guvenmemeljsin

Emsal

80+ Silver
USIDFHSFHSDKLJFGSDKFGDSŞLKGSDŞG

Galatasaray'a Burak Elmas başkan olarak gelip takıma rezalet bir sezon geçirttikten sonra direk gönderilmişti. Maçı 10-0 kazansak bile taraftar susmadı ve tepkisini koydu. Ali Koç ise sürekli gündemi değiştirip, futbolu saha dışına taşıyor. Her sezon sonu ligde batırmışken, iyi transferler yapıp 5 yıldız gibi saçmalıklarla taraftara bir şekilde unutturuyor. Tamamen taraftarın suçu.

ne alaka hocam? 20 milyondan fazla taraftarı olan bir takımı nasıl genelleyebiliyorsunuz? Ona bakarsak biz de rambo okan denen deliye göre fenerbahçeliler ruh hastası diyelim
Hocam lobi-baskı ruh hastalığı ile aynı şey değil bence 20 milyon tabii ki de değil sosyal medya ve forumda çoğu gördüğüm diye tashih ediyim o zaman mesela siz onlardan biri olmayabilirsiniz

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Çevrim içi yöneticiler

Forum istatistikleri

Konular
997,456
Üyeler
157,954
Son üye
Guneyli03
Top Bottom