Neler Yeni

🔥Galatasaray Transfer Haberleri | Paulo Dybala, Zakharyan

Tilsch

80+ Bronze
Gerçekten çok iyi transfer olur olursa.Fakat benim anlamadığım Yunus,Rashica ve Yusuf a ne olacağı?Bu adamlar takımda boşa mı duracaklar?Çift kanat için Kerem i ve Zaniolo nun takıma imza attığını da sayarsak toplam 5 oyuncu var.En az birinin sezon boyunca oynamayacağı kesin gibi bir şey oluyor o zaman.

Shaw

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,380
İsim
Fatih
Yönetim büyük kumar oynadı. Umarım terslik olmaz.
İcardi ve Mertens de büyük kumardı hocam. Serbest kalma bedeli düşük olmaz umarım.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Gerçekten çok iyi transfer olur olursa.Fakat benim anlamadığım Yunus,Rashica ve Yusuf a ne olacağı?Bu adamlar takımda boşa mı duracaklar?Çift kanat için Kerem i ve Zaniolo nun takıma imza attığını da sayarsak toplam 5 oyuncu var.En az birinin sezon boyunca oynamayacağı kesin gibi bir şey oluyor o zaman.
Rashica gidecek. Yusuf da bir zahmet kendine gelip Mertens'ten alsın formayı, Yunus bu şekilde giderse oynar rekabet arttırır.

Tilsch

80+ Bronze
İcardi ve Mertens de büyük kumardı hocam. Serbest kalma bedeli düşük olmaz umarım.

Rashica gidecek. Yusuf da bir zahmet kendine gelip Mertens'ten alsın formayı, Yunus bu şekilde giderse oynar rekabet arttırır.
Daha 2 hafta öncesine kadar bonservisi alınacak deniyordu ne ara o seviyeye gelindi,şaşırdım doğrusu.Mertens in yedeği de Mata.Yusuf böyle olursa kadroda yer bulamayabilir.

Shaw

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,380
İsim
Fatih
Yusuf biraz mentalini toparlayıp kendini geliştirmeli, bu şekilde ancak sağa sola kiralanır. Mertensin verdiği mücadeleyi hepimiz görüyoruz.

Ahmet Öztürk

80+ Bronze
Uğur Çiftçi de son durum ne beyler? Bu transferlerin yanında biraz absürt durabilir ama çok önemli :D. Sol bekte Dubois de iyi değil. Uğur hem Türk, hem iyi orta yapabiliyor. İcardi'ye düzgün orta açamıyoruz. Uğur'u alırsak kalecinin türk olma zorunluluğu olmadan Zaniolo'yu oynatabiliriz.

Besim Tibuk

80+ Gold
Bu havada uçak mı indirilir adamın basına birsey gelmesin
Dursun başkan 2 villa da mikaile vercek

Uğur Çiftçi de son durum ne beyler? Bu transferlerin yanında biraz absürt durabilir ama çok önemli :D. Sol bekte Dubois de iyi değil. Uğur hem Türk, hem iyi orta yapabiliyor. İcardi'ye düzgün orta açamıyoruz. Uğur'u alırsak kalecinin türk olma zorunluluğu olmadan Zaniolo'yu oynatabiliriz.
Valla bitti deniyor ama bilmiyorum

Okan Buruk: "Ali Yiğit, Zaniolo'yu 3 yıl önce Roma'ya karşı Başakşehirle maç yapmıştık, orada gözümüzün pasını almıştı zamandan beri çok beğeniyor. Önceden takip etmiş (Gülerek)”

Valla çok büyük scout

Realhas the Great

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
25,419
İsim
Nejat İşler
İlgilendiği Kategoriler
Gündem,siyaset,PC parçaları,konu dışı
Yağız Sabuncuoğlu nuda almışlar o.O2
FpK1Yy5XgAEynMj.jpeg

Shaw

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,380
İsim
Fatih
Yusuf'la Midtsjo gidecek Zakharyan ve Dybala gelecek deniyor, Erden abi takım 2-2-6 mı oynayacak? 😁

Shaw

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,380
İsim
Fatih
Dybala nasılsın gelsin roma bırakmaz
12m Euro serbest kalma maddesi olduğu yönünde çok ciddi haberler var. Parasını verir alırız.

Bu konuyu her gördüğümde yazasim geliyor 😁 Zakharyan çekiyoruz arkadaşlar. Bütün dünya karşı çıksa da oyuncu artık ambargolu ligden ayrılmak istiyor.

Son düzenleme:
Top Bottom