Arama sonuçları: *

1. O

Gainerlerin amacı nedir?

Afiyet bal gainer olsun hocam :D
  2. O

Gainerlerin amacı nedir?

haklısınız hocam da pirinç,makarna iyidir yine de :D
  3. O

Gainerlerin amacı nedir?

Hocam en iyisi natural olmak, takviye ile pek sağlıklı olmuyor bu işler olabildiğince cicibebe, pirinç, makarna tüketmeye odaklan bence
  4. O

Gainerlerin amacı nedir?

inan ki aynı durumdayız hocam, bizim salonda hoca bundan önermişti bana zamanında, tadı kötü demeleri aslında yanlış hocam çünkü bende bunun çileklisi vardı inanın ki tadı calpol şurup gibiydi, çikolatalısında da pek fark yoktur muhtemelen
  5. O

Gainerlerin amacı nedir?

bende karaciğer değerlerinde artış, saç dökülmesi, ishal ve beraberinde bir çok soruna neden oldu. ondan dolayı takviyeleri bıraktım sadece cicibebe kullanıyorum şu an gerçekten işe yarıyor
  6. O

Gainerlerin amacı nedir?

dediğiniz gibi pek işe yaramayan bir ürün sürekli olarak kullanmak gerekiyor, sürekli olarak kullanılmayacaksa işe yaramıyor. mesela 1 paket alıp bitirdikten sonra bi daha kullanmazsanız paranız çöp olur, üstelik bir çok sağlık sorunu beraberinde geliyor.
  7. O

Gainerlerin amacı nedir?

https://www.trendyol.com/legend-x-nutrition/mass-gainer-karbonhidrat-tozu-cikolata-aromali-84-servis-4200-gr-p-286390529 eğer bütçe varsa bu ürünü tavsiye ederim 84 servis olması büyük avantaj, üstelik ucuz gainerlerde un kokusu olabiliyor ona dikkat etmek lazım.
  8. O

Gainerlerin amacı nedir?

spor yapıyor musunuz hocam?
  9. O

Gainerlerin amacı nedir?

kesinlikle. ben gainer kullandım şu an cicibebe kullanıyorum gerçekten şahane :)
  10. O

Gainerlerin amacı nedir?

https://takehiq.com/products/hiq-gain-deluxe-3-kg bunu kullanmıştım
  11. O

Gainerlerin amacı nedir?

hocam ben hiq ürünü kullanmıştım kas kütlesi yapmaya dönük bir ürün gainer. (tabii spor yapıyorsanız kas'a dönük, normal kullanırsanız direkt yağ olarak alırsınız.
Top Bottom