Arama sonuçları: *

1. Bulkyapanobez

16 yaşında fiziğim kötü mü?

Spor yapmayan birine göre gayet doğal brom. Aynaya baktığında rahatsız değilsen problem yok rahatsızsan ona göre bir şey yapman gerekir ama gayet normal belki 2-3 kilo verebilirsin.
  2. Bulkyapanobez

boş....

Yas boy kilo endeksine bakarsan ben obez kategorisine giriyorum 18-1,75 88 kiloyum
  3. Bulkyapanobez

Sürekli burun tıkanıklığı?

Ben kristal versiyonunu kullandım sıcak suya koyup:) Allah'ım ne günlerdi nefes alıyordum
  4. Bulkyapanobez

Gönüllü deprem bölgesine gidiyorum

Burdan giderken sivil halka erzak dağıttık hocam. Alıp oraya koyup insanlar buraya gelsin demedik. 2 gündür dinlenmeden yürüyüp ceset çıkartıyoruz. Buyur görselleri bırakayım buraya ama lütfen bana ve 22 tane arkadaşıma saygısızlık etme.
  5. Bulkyapanobez

Biz de beklemiyorduk hocam. Sorun zaten bizim de yağmalanmış olmamız. Elimizden bu kadarı geldi gidip dönüp evimizde uyumadık. Yardım göndermeye devam ettik,kimseye yük olmadık enkaz üstüne çıkmadık AFAD ekiplerine zorluk çıkartmdik. Sivil halka yardım ettik yiyecek ulaştırdık elimizden bu geldi...
  6. Bulkyapanobez

Ne yemeğimiz kaldı ne bir şey yanımızda dağıtmak için yiyecek var diye insanlar bizi yağmaladılar 1675970691 Ben senle sidik yarıştırmıyorum kardeşim ama bana ve 22 tane arkadaşıma burda hakaret ediyorsun
  7. Bulkyapanobez

Ben de sana diyorum ki kardeşim AFAD bize destek çıkmadı dışarıda uyuduk. Yanımızdaki insanlar kan kustular. Mecbur dönmek zorunda kaldık. İstanbul'a döndük erzak depolarına yardıma gittik.
  8. Bulkyapanobez

İstanbul'a gelip uyuduğumuzu mu sanıyorsun ? Hâlâ burda erzak yardımı için malzeme topluyoruz bana gelmiş hakaret edercesine 2 günde ne yaptın diyorsun
  9. Bulkyapanobez

? 2 günün 48 saat olduğunu ve hiç uyumadigimizi varsayarsak sizce yaptık mı. Dalga mı geçiyorsunuz. Gelseydin ceset çıkartsaydın bizle
  10. Bulkyapanobez

Urfa'ya döndük bir şekilde dönene kadar ciddi şekilde yardım ettik. Dönerken enkaz kaldırmaya başlıyorkardı. Urfa'da da biraz yardım ettikten sonra havalimanına geçtik. Biletler bedava diye İstanbul'a tatile giden insanlar ile beraber sıra bekledik ve 00:25 de ulan uçağımıza 06:40 da bindik...
  11. Bulkyapanobez

Şehire bu kadar insan geldiği için bu durumda. Gönüllü çok fazla alındı o kadar trafik var ki ne yemek ne araç gidebiliyor 1675887614 https://photos.app.goo.gl/YttriEvbSQTsXRrg9 1675887717 Buras Burası kötü hocam sosyal medyanın denetlenmesi gerçekten çok iyi. Ben de diyordum niye böyle...
  12. Bulkyapanobez

Son durum Adıyaman yok. Basında paylaşılan şeyler buranın cenneti, burası o derece. 7 kişiyiz Adıyaman'a ilk erzak ve yardım götüren ekiptik uyumadık. Fiziksel olarak bitkin haldeyiz yarımız dışarıda oturmaktan kan kusuyor. Ayaklarınızdan kan akıyor artık. Urfa'ya ordan da havalimanına geldik...
  13. Bulkyapanobez

Adıyamandayim hocam Internetim çok cekkmiur blgj verevem
  14. Bulkyapanobez

Hâlâ devam ediyor bunları yazarken de sallanıyoruz
  15. Bulkyapanobez

Hâlâ deprem oluyor burda şiddetli şekilde. Son kalemiz valilik burayı da boşalttılar. Bayağı bir ekip geldi.
  16. Bulkyapanobez

Artçı deprem oluyor fazla şekilde. Havalimanı tıklım tıklım. Burda mahsur kaldık diyebilirim.
  17. Bulkyapanobez

Hocam bizi kendileri çağırdı gittik. Yoğunluk yapma dediğiniz yeri anlatayım size. Kaymakamlıkdan havalimanına 20 km. 12 km yol gittim çıktım geri döndüm, çünkü o yoğunluk yapmayın dediğiniz yerde yol boyunda yıkılmış evlerde ne AFAD çalışanı ne itfaiye çalışanı ne de devlet vardı. 1675817228...
  18. Bulkyapanobez

Hâlâ uyku uyumadik uyumaya korkuyoruz. Otobüse bindim burda da aynı şekil uyumaktan çekiniyorum
  19. Bulkyapanobez

Anlık olarak geri dönüyorum hocam. Gönüllü geldiğimiz için adam akıllı görev vermediler. Elimden gelen herşeyi yaptım ne var ne yok istedim dönmediler. Kimse bizle ilgilenmedi elimizden geldiğince yardım yaptık fakat gün sonunda bizi kaldırıma layık gördüler. Arkamızdan da oraya zorla gelmişiz...
  20. Bulkyapanobez

Bayağı
Top Bottom