Neler Yeni

Gönüllü deprem bölgesine gidiyorum

ExPeror

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
377
İsim
Cenk
Son durum Adıyaman yok. Basında paylaşılan şeyler buranın cenneti, burası o derece. 7 kişiyiz Adıyaman'a ilk erzak ve yardım götüren ekiptik uyumadık. Fiziksel olarak bitkin haldeyiz yarımız dışarıda oturmaktan kan kusuyor. Ayaklarınızdan kan akıyor artık. Urfa'ya ordan da havalimanına geldik. Sırf bilet bedava diye İstanbul'a tatile giden insanlardan sıra gelirse evimize gidip ailemizi görecez
Şehir bu durumdayken gelmek isteyen herkesi götürecekler yetişemiyorsa. oraya afad vs alım yapmıyor mu hocam ? İçimiz kan ağladı Allah yardımıcınız olsun cidden çok zor kim bilir kaç aile kurtarılmayı bekliyor habeler asıl faciayı göstermiyor

Bulkyapanobez

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,052
İsim
Yusuf Aras
İlgilendiği Kategoriler
Spor
Şehir bu durumdayken gelmek isteyen herkesi götürecekler yetişemiyorsa. oraya afad vs alım yapmıyor mu hocam ? İçimiz kan ağladı Allah yardımıcınız olsun cidden çok zor kim bilir kaç aile kurtarılmayı bekliyor
Şehire bu kadar insan geldiği için bu durumda. Gönüllü çok fazla alındı o kadar trafik var ki ne yemek ne araç gidebiliyor
Mesaj otomatik birleştirildi:

Mesaj otomatik birleştirildi:

Buras
Şehir bu durumdayken gelmek isteyen herkesi götürecekler yetişemiyorsa. oraya afad vs alım yapmıyor mu hocam ? İçimiz kan ağladı Allah yardımıcınız olsun cidden çok zor kim bilir kaç aile kurtarılmayı bekliyor habeler asıl faciayı göstermiyor
Burası kötü hocam sosyal medyanın denetlenmesi gerçekten çok iyi. Ben de diyordum niye böyle yapıyorlar öğrenmek hakkımız vs. Bu durumun içine girince anlaşılıyor her şey

Bulkyapanobez

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,052
İsim
Yusuf Aras
İlgilendiği Kategoriler
Spor
Durum ne hocam döndün mü?
Urfa'ya döndük bir şekilde dönene kadar ciddi şekilde yardım ettik. Dönerken enkaz kaldırmaya başlıyorkardı. Urfa'da da biraz yardım ettikten sonra havalimanına geçtik. Biletler bedava diye İstanbul'a tatile giden insanlar ile beraber sıra bekledik ve 00:25 de ulan uçağımıza 06:40 da bindik. İstanbul'a sabah geldim fakat hâlâ ne uyku uyuyabiliyoruz ne başka bir şey. Gördüklerimizin karşısında sustuk ve susmaya devam ediyoruz...

JSezar

80+ Silver
Urfa'ya döndük bir şekilde dönene kadar ciddi şekilde yardım ettik. Dönerken enkaz kaldırmaya başlıyorkardı. Urfa'da da biraz yardım ettikten sonra havalimanına geçtik. Biletler bedava diye İstanbul'a tatile giden insanlar ile beraber sıra bekledik ve 00:25 de ulan uçağımıza 06:40 da bindik. İstanbul'a sabah geldim fakat hâlâ ne uyku uyuyabiliyoruz ne başka bir şey. Gördüklerimizin karşısında sustuk ve susmaya devam ediyoruz...
2 günde yardım yapabildiniz mi?git gel iki gün zaten.bi bakıp gelelim mi dediniz:)

Bulkyapanobez

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,052
İsim
Yusuf Aras
İlgilendiği Kategoriler
Spor
2 günde yardım yapabildiniz mi?git gel iki gün zaten.bi bakıp gelelim mi dediniz:)
?
2 günün 48 saat olduğunu ve hiç uyumadigimizi varsayarsak sizce yaptık mı. Dalga mı geçiyorsunuz. Gelseydin ceset çıkartsaydın bizle

JSezar

80+ Silver
?
2 günün 48 saat olduğunu ve hiç uyumadigimizi varsayarsak sizce yaptık mı. Dalga mı geçiyorsunuz. Gelseydin ceset çıkartsaydın bizle
şehrimde oraya gitmekten daha faydalı şeyler yaptığımı düşünüyorum.teşekkürler.

Bulkyapanobez

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,052
İsim
Yusuf Aras
İlgilendiği Kategoriler
Spor
şehrimde oraya gitmekten daha faydalı şeyler yaptığımı düşünüyorum.teşekkürler.
İstanbul'a gelip uyuduğumuzu mu sanıyorsun ? Hâlâ burda erzak yardımı için malzeme topluyoruz bana gelmiş hakaret edercesine 2 günde ne yaptın diyorsun

fahrettinaga

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
815
İsim
fahret yukas
adam insanalara yardım etmeye gidiyor sen osura osura oturuyorsun ayıp

JSezar

80+ Silver
adam insanalara yardım etmeye gidiyor sen osura osura oturuyorsun ayıp
yani bizim üniden gücü kuvveti yerinde olanlar ilk günden gitti ve hala oradalar muhtemelen bir hafta da dönmeyecekler.bu konuyu ilk gün den takip ediyorum ve gidenlerin bir haftadan önce deneceğini düşünmemiştim.bilmem anladın mı*

Bulkyapanobez

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,052
İsim
Yusuf Aras
İlgilendiği Kategoriler
Spor
yani bizim üniden gücü kuvveti yerinde olanlar ilk günden gitti ve hala oradalar muhtemelen bir hafta da dönmeyecekler.bu konuyu ilk gün den takip ediyorum ve gidenlerin bir haftadan önce deneceğini düşünmemiştim.bilmem anladın mı*
Ben de sana diyorum ki kardeşim AFAD bize destek çıkmadı dışarıda uyuduk. Yanımızdaki insanlar kan kustular. Mecbur dönmek zorunda kaldık. İstanbul'a döndük erzak depolarına yardıma gittik.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
964,843
Üyeler
152,343
Son üye
North Türkiye
Top Bottom