Arama sonuçları: *

1. McQueen95

Sağlık Sigortası Online Terapi Öder mi?

devlet hastanesindeki psikologlar online randevu alıyor mu bilmiyorum ama galiba sadece onları sgk öder
  2. McQueen95

Jinekomasti Ameliyatı

devlette geçen sene baktığımda 3000 tl falandı sigortam olduğu için değişebilir sen utanmadan bi hastaneye gidip muayene ol merak etme çok insanda var bu
  3. McQueen95

Jinekomasti Ameliyatı

dostum bende var küçükken yediğin çok fazla süt ve süt ürünü ve tavuk yemeden kaynaklı hormon bozukluğudur vücut bi süre testesteron yerine östrojen (kadınlık hormonu ) salgılar bu yüzden göğüs dokuları yağ üretmeye başlar ve büyür. Şikayetleri hem meme ucu şişkinliği hem de gögüs bölgesindeki...
  4. McQueen95

göz bozulması var mıdır?

internetteki testlere hiç güvenme kankam en iyisi bi an önce gidip muayene ol
  5. McQueen95

Saçlarım her gün yağlanıyor ne yapmalıyım?

kanka genetik biraz bu ben de saçlarımı uzatıyorum kıvırcığım ve her gün duş alıyordum ama yağlansın diye 2 günde bir girmeye çalışıyorum artık yoksa çok kuruyor. Dediğim gibi bazılarınınki fazla yağlı bazılarınınki fazla kuru oluyor şampuanlarla ek ürünlerle azaltablirsin ama kurtuluşun yok...
  6. McQueen95

Kuzenimin bi yeri ağrımadığı halde parol içirmişler başına bir şey gelirmi

Parol etkisiz bi ilaç dostum dua etsen ağrın daha çabuk geçer
  7. McQueen95

kuaf tuzsuz şampuanın saç kremi saç dibine temas etmelimi

kuaf tuzsuz şampuan seti aldım saç dökülmesi için bildiğimiz diğer saç kremleri elidor vesaire gibi o saç kremlerini saç diplerine temas ettirmeden kullanılması gerekiyor ama kuaf tuzsuz şampuan saç dökülmesi için üretilen bi şampuan şampuanı ve saç kremi seti var bunun saç kremini saç diplerine...
  8. McQueen95

DA Forum hangi aşıyı yaptırdı/yaptıracak(ANKET)

aga ben daha ilk dozu olmadım ne 4 ü IUHFOIGDIKYUGFDA
  9. McQueen95

Kaslarım güçsüz ne yapmalıyım?

yüzme kursuna gidebilirsin ben 5 sene yüzdüm ve şuanki omuz ve bacağım fitness salonundaki çoğu kişiden güçlü sadece yüzdüğüm için
  10. McQueen95

Gözümde ölü piksel var (CİDDİYİM)

kullanıcı hatası diye tahmin ediyorum kardesim ama sen yine de bi garantiye yollayıp şansını dene
  11. McQueen95

Kağıt yuttum bir şey olur mu

Ustunu biraz kursun kalemle karalarsan daha lezzetli olur kardesim afiyet olsun
Top Bottom