Neler Yeni

Jinekomasti Ameliyatı

123kral14

80+ Silver
Arkadaşlar konu hakkında ne biliyorsanız yazın lütfen ayrıca yakın zamanda ameliyat olmuş bir tanıdığınız vs. varsa süreç hakkında bilgi verir misinz
devlet-özel ücret vs.

123kral14

80+ Silver
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
internetin hepsini okudum da insanlar ne biliyor merak ediyorum
astım ilacından kaynaklı oluşmuş 4 yaşında mhrs den girip neyim var kısmına basınca oradan çıkıyor göğüs bölgesinde memede şekil bozukluğu yazıyor ayrıca sonradan ya da internetten gelen arkadaşlar için şunu söyleyeyim soğukta memenin normal olup sıcakta veya klasik zamanlarda şişmesi de jinekomastidir çok araştırdım eline kitle geliyorsa ve ağrımıyorsa o da jinekomastidir ameliyat gerektirir (obezler hariç)

BixiBlake

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,954
İsim
Lokman Doğan
ne oldu la kabız mı oldun :D

SadeceBirisi.

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,066
İsim
uwu
Kızdan beleş buyuyo erkeksen Allah kurtarsın

123kral14

80+ Silver
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
bilgili biri yok mu

pekcevik

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,637
İsim
Mert Pekçevik
İlgilendiği Kategoriler
Oyun Bilgisayarları
Instagram
pekcevikk
Steam
https://steamcommunity.com/profiles/76561199142548828/
Discord
bigg papi locsta

Sherlockholmes12

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
466
İsim
Serhan emre
Kesin olduğundan eminsen ve ergensen doktora git ama ameliyat olma ergenlikte hormonlar çalkantıda olduğu için bu tip durumlar olabilir beklemek en iyisi olur ama ergen değilsen ameliyat olabilirsin hem yağ yüzden kaç yalancı jinekomasti de olabilir istersen bana özelden yada direk buraya fotoğraf atabilirsin daha iyi yardımcı oluruz

KTimur

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Düzelir derken şekil olarak toplar biraz bende de var spor yapınca biraz toparladı
Sende yağ kısmı toparlamıstır hocam jinekomasti de memede kist oluşur çoğunlukla.
-30 kg da versen o meme öyle büyük kalacak mecburen bıçak altına yatmak gerekiyor...

Zayıflama ile de geçeni var ama çok çok düşük evrelerde

McQueen95

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
750
İsim
ömer eren ilkaya
Instagram
Erenilkaya
Steam
McQueen
Twitter
bayanmayanbay
Discord
bayanmayanbay#2566
Arkadaşlar konu hakkında ne biliyorsanız yazın lütfen ayrıca yakın zamanda ameliyat olmuş bir tanıdığınız vs. varsa süreç hakkında bilgi verir misinz
devlet-özel ücret vs.
dostum bende var küçükken yediğin çok fazla süt ve süt ürünü ve tavuk yemeden kaynaklı hormon bozukluğudur vücut bi süre testesteron yerine östrojen (kadınlık hormonu ) salgılar bu yüzden göğüs dokuları yağ üretmeye başlar ve büyür. Şikayetleri hem meme ucu şişkinliği hem de gögüs bölgesindeki büyümedir. göğüs uçları soğuk havada ve üşüyünce büzülür normal erkek memesi gibi olur sıcakta da tam tersi şişer çirkin bir görüntü verir. Çok kolay bi ameliyatı var 20 dk sürüyor anestezi uygulanıyor kuzenim oldu sadece ameliyattan sonraki 1 2 gün çıtırdan ağrı çekiyosun sonrası kolay hemen iyileşen bir bölge olduğu için çok sıkıntılı geçmiyor. ben de olmayı düşünüyorum bendeki çok ileri seviye değil sadece meme uçlarım şişip iniyor ilk fırsatta olucam sen de korkmadan olabilirsin dostum ameliyattan sonra sağlıksız beslenme ve 1 2 ay düzenli göğüs çalış yeterli :)
Mesaj otomatik birleştirildi:

Önce spor yap haftada 2-3 gün göğüs çalıştır düzgünce beslen düzelir biraz
ameliyat harici düzelmez sadece göğsündeki yağ oranı azalır

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
939,368
Üyeler
147,715
Son üye
melokaya